آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20745
تاریخ انتشار : 5 دی 1391 11:36
تعداد بازدید : 542

بدون تیتر

ارسلان فتحی پور، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه دیروز خود به طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی رای مثبت دادند و تحقیق و تفحص از بانک تجارت در این جلسه رای نیاورد.

  رستم قاسمی وزیر نفت با اشاره به اینکه قیمت بنزین در بودجه سال آینده در هیات دولت در حال بررسی است، گفت: هنوز نمی‌توان قیمت دقیقی برای بنزین سال آینده اعلام کرد.
  با شمارش بیش از 80 درصد از آرای همه پرسی قانون اساسی مصر،  اخوان‌المسلمین اعلام کرد در مجموع در دو مرحله همه پرسی 6/63 درصد از شرکت کنندگان در همه پرسی به پیش‌نویس قانون اساسی جدید مصر رای مثبت داده‌اند.
  مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در صورتی که تولیدکنندگان تضمین دهند که کالاهای اولویت 9 را با کیفیت مناسبی تولید کنند، ثبت سفارش واردات کالاهای این اولویت مانند کالاهای اولویت 10 متوقف می‌شود.
  فولادگر، رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت و پیگیری اصل 44 قانون اساسی مجلس، با بیان اینکه رییس‌جمهور به نقش تورم ناشی از هدفمندی یارانه‌ها توجه ندارد، درباره اظهارات احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه طبق قانون هدفمندی یارانه‌ها به طور کامل از تولید حمایت شده است، گفت: اصلا چنین حرفی را قبول ندارم. به هیچ عنوان از تولید حمایت نشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :