آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20785
تاریخ انتشار : 6 دی 1391 10:34
تعداد بازدید : 845

در سمینار «هک و راهکارهای دفاعیCyberoam UTM»

عملیات هک و مقابله با آن به صورت زنده انجام شد

سمینار یک روزه «هک و راهکارهای دفاعی Cyberoam UTM »، روز چهارشنبه 29 آذر ماه توسط شرکت پارس آتنا دژ (پاد) در موسسه مطالعات بهره وری و نیروی انسانی برگزار شد.

روابط عمومی پاد- در این سمینار به صورت زنده و واقعی، عملیات نفوذ از طریق حفره‌های امنیتی شبکه و نرم‌افزارها انجام و قابلیت‌های مدیریتی و امنیتی و روش‌های دفاع UTM سایبروم در مقابل این تهدیدات به نمایش گذاشته شد.    
کنترل و نظارت بر دسترسی کاربران به اینترنت، تعریف راهکارهای مبتنی بر کاربرهایActive Directory و نمایش و مقایسه روش‌های Publishing و SSL-VPN برای دسترسی خارج از شبکه به سرویس‌های شبکه از دیگر مطالب بیان شده در این سمینار بود. گفتنی است فرزاد غفوریان مدیر فنی شرکت پاد، سخنران اصلی این سمینار بود و انجام زنده عملیات هک و جلوگیری از نفوذ در شبکه توسط وی، از نکات منحصربه‌فرد سمینار «هک و راهکارهای دفاعی» بود.
همچنین خدیجه فیروزی مدیر بازرگانی شرکت پاد، در این سمینار در مورد تخفیف‌های ویژه پایان سال میلادی شرکت سایبروم گفت: مشتریان می‌توانند با خرید دستگاه سایبروم تا پایان بهمن، از خدمات پشتیبانی رایگان به ارزش 15 درصد قیمت پروژه برخوردار شوند.
وی افزود: با تعویض دستگاه فایروال خود با سایبروم تا پایان دسامبر (12 دی ماه)، مشتریان لایسنس کامل سایبروم را به رایگان دریافت خواهند کرد. همچنین 15 درصد تخفیف شامل تمام لایسنس‌های دستگاه سایبروم تا پایان دسامبر خواهد شد.گفتنی است این سمینار به حضور بیش از 100 نفر از مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت‌های دولتی و خصوصی و نمایندگان شرکت پاد برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :