آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208246
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1396 17:11
تعداد بازدید : 292

به روزرسانی تلویزیون های SUHD سامسونگ

به روزرسانی میان افزاری (firmware) HDR+ برای تلویزیون های SUHD سال ۲۰۱۶ به صورت جهانی اعمال شده است. هدف اصلی این به روزرسانی، هرچه بهتر شدن کیفیت دامنه دینامیکی بالا (HDR) برای رسیدن به بالاترین ظرفیت کیفی ممکن است، حتی اگر محتوای درحال پخش با فرمت HDR نباشد.فناوران- ویژگی HDR (دامنه دینامیکی بالا) یک تکنیک مرسوم در ضبط و پخش تصاویر است که در تلویزیون های SUHD سال 2016 با 1000 نیت روشنایی (نیت، واحد سنجش روشنایی در تلویزیون هاست) در بالاترین سطح قرار دارد.
 این ویژگی باعث می شود تلویزیون در پخش تصاویر تاریک در زمینه تاریک و همچنین نمایش جزیی ترین روشنایی ها در یک تصویر کاملا روشن، کوچک ترین اختلاف رنگ ها را نمایش دهد و به این وسیله تلویزیون های SUHD با تکنولوژی  HDR1000 به تلویزیونی با قابلیت نمایش کوچک ترین جزییات تصویر تبدیل 
شوند.
از ویژگی های بارز و بسیار کاربردی HDR+ می توان به قابلیت تبدیل محتوای دامنه دینامیک استاندارد (SDR) به کیفیت تصویر بسیار نزدیک به HDR  پرداخت. 
در صورت به روزرسانی میان افزار تلویزیون های  SUHD 2016، کاربران می توانند فیلم و محتوای مورد علاقه خود را با بالاترین کیفیت ممکن در تلویزیون تماشا کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :