آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208293
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396 9:58
تعداد بازدید : 762

ایران در راه توسعه پیش می رود

روز 29 اردیبهشت ماه با حضور حماسی و یکپارچه مردم پای صندوق های رای به عنوان نقطه عطفی در تاریخ کشور و موقعیت شناسی، درایت و تعهد شهروندان ایرانی ماندگار خواهد شد.

مسعود خوانساری
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
به طور حتم تمامی 40 میلیون رای که در صندوق ها ریخته شد، سنگ بنای مستحکمی برای ساختن فردای این سرزمین به شمار می آید و باید با نهایت فروتنی قدردان این موقعیت شناسی ملی- ملتی بود که در مسیر توسعه، پیچ های خطرناک و سرنوشت سازی را پشت سر گذاشته اند.
 آنچه در جریان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رخ داد، مهر تاییدی بر این باور است که شهروندان ایرانی بی صبرانه صلح، امنیت پایدار و پیشرفت کشور را طلب می کنند و اکنون زمان آن رسیده که این مطالبه عمومی در سایه وفاق ملی از میدان نظر به عرصه عمل درآید.
اما باید با رعایت انصاف بیان داشت که کارنامه چهار سال دولت داری اعتدالی و مدبرانه جناب آقای حسن روحانی نقش غیرقابل انکاری در شکل گیری این حماسه داشته و رای یکپارچه و تاریخی به ایشان به معنای انتخاب مسیری صلح طلبانه، توسعه خواه و امن برای آینده این سرزمین است.
بخش خصوصی ایران ضمن تبریک این پیروزی به ملت ایران، مقام معظم رهبری و رییس جمهور منتخب امیدوار است سال های پیش رو دوران آغاز رشدهای مثبت و اشتغال آفرین، توسعه بلند مدت و پایدار و پیشرفت روز افزون ایران در سایه تعامل و همکاری بیشتر با جهان 
باشد.
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران امروز در کنار دولت و ملت از هیچ کوششی برای تحقق اهداف بلند مدت کشور دریغ نخواهد کرد و تمام توان خود را در این مسیر به کار می گیرد. باشد که در سایه وحدت و وفاق ملی، آبادانی و توسعه برای کشور فراهم آید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :