آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208313
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396 10:52
تعداد بازدید : 524

ایسوس نمایشگر ZenScreen MB16AC را معرفی کرد

ایسوس باریک ترین و سبک ترین صفحه نمایش قابل حمل 15/6 اینچی با وضوح تصویر Full HD را با نام ZenScreen MB16AC معرفی کرد.


 فناوران- ZenScreen MB16AC که پیش از عرضه، برنده جایزه طراحی محصول IF سال  2017و جایزه Red Dot Design شده، تنها 780 گرم وزن و یک بدنه 8 میلی متری با یک حاشیه صفحه نمایش نازک 5/6 میلی متری دارد که در مقایسه با نسل قبلی خود برای ارایه فضای گسترده تر نمایشگر، 60 درصد نازک تر است.
این نمایشگر تنها نیاز به یک اتصال USB برای تامین انرژی و مخابره ویدیو از طریق دستگاه میزبان دارد و دارای یک راه حل سیگنال ترکیبی با پشتیبانی از کانکتورهای USB Type-C و Type-A است که برای پشتیبانی از کانکتور Type-A، درایورهای نرم افزاری باید جهت اطمینان از سازگاری با میزان شدت جریان و دستگاه های آینده نصب شود. در عوض، با درگاه USB-C اتصال به آسانی انجام می شود و نگرانی از بابت آسیب دیدن کابل و درگاه بابت اتصال نادرست وجود ندارد. همچنین یک کیف محافظ که از ZenScreen در برابر گرد و غبار و خراش محافظت می کند و به صورت یک پایه در می آید تا دستگاه را در حالت افقی یا عمودی نگهداری کند، به همراه این نمایشگر سبک و نازک عرضه شده است.
ZenScreen MB16AC ضمنا دارای یک جایگاه هوشمند قلم در سمت راست بالای نمایشگر است. 
ZenScreen MB16AC دارای فناوری Eye Care با تاییدیه TÜV Rheinland است که حاوی فیلتر نور آبی و فناوری ضد سوسو زدن است. بنا به ادعای ایسوس فیلتر نور آبی با کاهش میزان انتشار این نور تا 70 درصد، از چشمان کاربران در برابر نور آبی مضر محافظت می کند و دارای چهار حالت مختلف برای اعمال فیلتر است که به آسانی از طریق منوی نمایشگر در دسترس است.فناوری ASUS Flicker-Free نیز با کاهش سوسو زدن یک تجربه دیداری راحت و لذت بخش را به وجود می آورد. این فناوری خستگی چشم و موارد مربوطه را نیز به ویژه هنگامی که به مدت طولانی در حال کار با صفحه نمایش هستید، کاهش می دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :