آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208376
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1396 10:10
تعداد بازدید : 766

«اینوتکس 2017» با نگاه ویژه به استارت‎آپ ها فردا آغاز به کار می‎کند

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری اینوتکس (INOTEX 2017) به همت پارک فناوری پردیس از فردا دوم تا پنجم خرداد ماه امسال میزبان بیش 300 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود.

فناوران - در این رویداد که با هدف تعریف همکاری های بین المللی فناوری و ارتقای توان فناورانه شرکت های ایرانی و با پشتیبانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، جمع کثیری از صاحبان فناوری، صنعتگران، دانشمندان و بازرگانان داخلی و خارجی حضور دارند.
در این دور از برگزاری نمایشگاه اینوتکس که در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد، سعی بر آن شد تا نگاه ویژه ای به حوزه استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا شود. از این رو در این نمایشگاه دو پاویون ویژه برای استارت آپ‎های داخلی و استارت آپ‎های ایرانیان مقیم خارج از کشور در نظر گرفته شده است.
امین رضا خالقیان، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس درخصوص این پاویون تخصصی گفت: در نمایشگاه فناوری و نوآوری امسال، تاکید زیادی بر حوزه نوآوری و کسب و کارهای نوپا وجود دارد بر همین اساس یک بخش ویژه برای استارت آپ‎ها و شرکت های نوپایی در نظر گرفته شده که مدیران و مالکان آنها متخصصان ایرانی هستند که از کشورهای دیگر به ایران بازگشته و کسب و کار خود را در کشور راه اندازی کرده اند.
خالقیان افزود: در این پاویون که با حمایت بنیاد ملی نخبگان برگزار خواهد شد، کارآفرینان غیرمقیم در یک جایگاه ویژه امکان استقرار در فضای نمایشگاهی را خواهند داشت و با توجه به حضور در کشورهای دیگر و آشنایی بالا با شیوه های راه اندازی و مدیریت استارت آپ ها به ارایه کسب و کار موفق خود می پردازند.

 بکارگیری نوآوری در حوزه محیط زیست شهری
همچنین رویداد نوآوری برای محیط زیست شهری یکی از رویدادهایی است که همزمان با نمایشگاه نوآوری و فناوری 2017 INOTEX در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
این رویداد یک رویداد آموزشی و کارآفرینی اثربخش در زمینه تجاری سازی و توسعه کسب وکارهای نوپاست که در آن شرکت کنندگان با چالش های مختلفی که در واقعیت برای توسعه و تجاری سازی یک محصول جدید فناورانه با آن مواجه خواهند شد، آشنا می شوند.
حامد حامدیان، مدیر پیش شتابدهی شرکت عضو پارک فناوری پردیس و برگزارکننده این رویداد در توضیح بیشتر این رویداد گفت: این هشتمین رویداد کارآفرینی شرکت ماست که این بار در حوزه محیط زیست و با محوریت نوآوری برای محیط زیست شهری، مشکلات آلودگی هوا و انرژی های پاک اجرا می شود تا بتوانیم از بین ایده های فناورانه برای حل مشکلات زیست محیطی کلانشهرهای کشور بهره بگیریم. 

 برپایی سومین رویداد استارت آپ دمو
بر اساس این گزارش، مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس در نظر دارد به منظور جذب سرمایه برای استارت آپ‏ها و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارت آپی کشور سومین رویداد استارت آپ دمو را برگزار کند.
این رویداد چهارم خرداد ماه 96 همزمان با ششمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن میلاد با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه، شرکت های نوپا و استارت آپ های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :