آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208413
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1396 11:15
تعداد بازدید : 986

106 میلیارد دلار

بازار فروش دارو در آمریکا در سال ۲۰۱۶ ارزشی بالغ بر ۴۶۵ میلیارد دلار داشته و همین امر آمازون را ترغیب کرده که به کاربران خدمات آنلاین فروش دارو ارایه کند.

فارس- اگر چه آمازون به طور رسمی اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده، اما اقداماتی انجام داده که نشان می دهد غول فروش آنلاین جهان برنامه هایی در این زمینه دارد.
در ماه نوامبر آمازون اعلام کرد خدمات تحویل داروی یک ساعته ارایه می دهد. البته این خدمات مربوط به داروهایی است که فروش آنها نیاز به دریافت نسخه پزشک ندارد.
این شرکت دو ماه قبل هم مارک لیونز، مدیر اجرایی سابق شرکت Premera Blue Cross را استخدام کرد که در حوزه توزیع دارو و مدیریت داروخانه ها تبحر و تجربه دارد. آمازون نشست هایی را نیز با فعالان حوزه تولید و عرضه دارو برگزار کرده و تمامی این موارد نشان دهنده برنامه های آن برای فعالیت در حوزه هایی تازه است.
شرکت آمازون از هرگونه اظهارنظر در این زمینه خودداری کرده است، اما کارشناسان می گویند اقداماتی از این دست نشان می دهد آمازون دیگر تنها به فروش آنلاین محصولات فرهنگی و پوشاک قناعت نمی کند و علاوه بر استفاده از روش های جدید تحویل کالا با استفاده از پهپاد و ناوگان هوایی شخصی به دنبال تنوع بخشی به محصولات عرضه شده خود نیز هست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :