آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208452
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396 10:27
تعداد بازدید : 626

بانک سپه برای اقتصاد مقاومتی برنامه عملیاتی دارد

مدیرعامل بانک سپه از برنامه جامع عملیاتی و عزم جدی ارکان بانک سپه برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در سال جاری خبر داد.

بانک سپه- محمد کاظم چقازردی در مراسم تودیع و معارفه رییس اداره کل روابط عمومی بانک سپه گفت: از امروز زمان تلاش مضاعف برای خدمت به ملت شریف ایران است. باید در راستای تحقق شعار امسال که اقتصاد مقاومتی ، تولید- اشتغال است و در راستای سیاست های اقتصادی دولت محترم حرکت و تلاش مضاعف داشته باشیم. 
چقازردی گفت: تدوین سیاست های کلی، تلاش برای تحقق آنها، انجام نظارت ها، گرفتن بازخوردها، ارزیابی ها، نظام های پاداش و غیره همگی برای دستیابی به یک عملکرد خوب و موثر است تا نتیجه آن بتواند نخستین بانک ایران را پرافتخارتر از گذشته کرده و موجب رضایت درونی، مدیران و کارکنان و اثرگذاری مطلوب در اقتصاد کشور شود. مدیرعامل بانک سپه با بیان وضعیت مطلوب بانک سپه در مقایسه با سایر بانک ها و نقش مدیران و همکاران این بانک در این موفقیت اظهار داشت: بانک سپه در حال حاضر از استحکام و موقعیت مالی مناسبی برخوردار است. بر اساس این گزارش سیدعلیرضا هاشمی به عنوان رییس اداره کل روابط عمومی بانک سپه منصوب شد. سید علی جلالی نظری که تا پیش از این رییس اداره کل روابط عمومی بانک سپه بود، طی حکمی به سمت مدیر امور مالی و سرمایه گذاری منصوب شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :