آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20847
تاریخ انتشار : 9 دی 1391 1:27
تعداد بازدید : 401

طومار اعتراض سمیرمی ها به معاون وزیر ارتباطات تحویل داده شد

نماینده مردم سمیرم در مجلس از ارایه طومار اعتراضی مردم شهرستان حنا از توابع حوزه انتخابیه خود در مورد وضعیت خدمات دهی مخابرات به معاون پارلمانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

 

ایسنا - سکینه عمرانی با بیان مطلب گفت: مردم شهر حنا از توابع شهرستان سمیرم طوماری را در اعتراض کم‌کاری مخابرات این شهرستان امضا کردند که در جلسه علنی هفته گذشته مجلس این طومار را به عمدیان، معاون پارلمانی وزارت ارتباطات دادم. وی افزود: با وجودی که از سال 88 تاکنون مردم عوارض و آبونمان را پرداخت کرده‌اند ولی تاکنون هیچ خدمتی نسبت به گذشته اضافه نشده است.
عمرانی ادامه داد: با وجودی که از مردم تحت عنوان عوارض و آبونمان پول گرفته‌اند ولی تاکنون یک خط به خطوط ثابت شهر حنا اضافه نشده است. نماینده مردم سمیرم بیان کرد: مشکل دیگر وضعیت مخابرات این شهرستان این است که با کوچک‌ترین بارش تمام سیستم آنتی‌دهی موبایل قطع می‌شود و بعد از دو ساعت سیستم تلفن ثابت نیز قطع می‌‌شود این در حالی است که اکنون در این شهرستان علاوه بر بارش باران جاده نیز بسته شده است و معلوم نیست که اگر مشکلی برای مردم ایجاد شود آنها چطور می‌خواهند اطلاع‌رسانی کنند. وی با بیان اینکه پیش از این به وزیر ارتباطات در این رابطه تذکر داده است، گفت: در پاسخ به این تذکر مسوولان مخابرات شهرستان حنا تنها با توجیه خدمات گذشته را مطرح کردند، ما منکر خدمات نیستیم ولی باید خدمات به اندازه کافی باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :