آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20851
تاریخ انتشار : 9 دی 1391 1:41
تعداد بازدید : 648

بزرگ لیزری، هوشمند، دیجیتال

«هکتو» به بازار می آید

ال جي تلويزيون ليزري 100 اينچی HECTO را به بازار معرفی می کند. “هکتو” مجهز به قابليت هاي هر دو سري تلويزيون هاي اسمارت و ديجيتال است.

فناوران- تلويزيون 100 اينچي ليزري هکتو علاوه بر صفحه نمايش بزرگ از يك پروجكشن UST برخوردار است كه تصاوير را در فاصله اي بسيار نزديك نمايش مي دهد. ‌اين سيستم با استفاده از فناوری ليزر ال جي، ‌تصويري با وضوح FULL HD 1080p و كنتراست بالا ارایه مي كند.
‌تلويزيون ليزري 100 اينچی ال جي با برخورداري از فناوری پروجكشن، قابل استفاده در اتاق كنفرانس و اتاق نشيمن است .
در گذشته فاصله مشخصي براي نمايش تصاوير با ابعاد بزرگ ‌در نظر گرفته مي شد. در واقع اگر فضاي لازم كه “طول پرتاب” نام دارد، رعایت نمی شد، مشاهده تصاوير بزرگ در محيط خانه ممکن نبود. اما با استفاده از پروجكشن هاي UST در اين محصول، ‌ مي توان لنز را در فاصله 56 سانتي متری از صفحه قرار داد. تلويزيون هاي ليزري ال جي از تصويري با وضوح FULL HD و معادل 1080p به همراه نسبت كنتراست 10.000.000:1 برخوردار است. در نتیجه شفافيت و درخشندگي تصاوير در محيط تاريك به خوبي فضايي با نور بيشتر است.

قابليت هاي تلويزيون هوشمند
اين تلويزيون ليزري از پلاتفرم تلويزيون هوشمند ال جي پشتيباني می کند و شامل ويژگي هايی از جمله ‌كنترل جادويي، ‌دنياي هوشمند، LG Cloud و فناوری WiDi اينتل است. همچنين از طريق تيونر تلويزيون ديجيتال،‌ كاربران مي توانند به سرويس هاي SNS مانند فيس بوك و سرويس هاي VoD مانند Netflix در بخش محتواي ال جي دسترسي داشته باشند.


طراحي سينماي خانگي
تلويزيون ليزري ال جي داراي 2 بلندگوي 10 وات با پخش صدای دالبی  در داخل پروجكشن است. اين محصول همچنین از طراحي جديد Dynamic Arc ال جي برخوردار است كه سطحي منحني و ارتفاعي معادل 5.7 اينچ دارد. صفحه نمايش 100 اينچي اين تلويزيون نيز داراي طراحي Cinema Screen ال جي است كه آن را براي هر دكوراسيونی مناسب مي سازد.

دوستی با محیط زیست
ساختار ليزري تلویزیون هکتو با استفاده از لامپ هاي مخصوصي كه در قسمت پروجكشن قرار دارد،‌ بدون نياز به جيوه تصاویر را توليد مي كند. اين تلويزيون مي تواند 25 هزار ساعت كار كند ‌كه در مقايسه با مدل های دارای لامپ جيوه اي، 5 برابر طولاني تر است. حذف جيوه نیز يكي از راهكارهاي ال جي برای سازگاري هر چه بیشتر با محيط زيست است. از دیگر نكات قابل توجه در تلويزيون ليزري ال جي کاربرد آن در مشاغل است.‌ ويژگي هاي تطبيق پذير اين محصول، آن را به انتخابي مناسب براي ويدئو كنفرانس ها و ديگر برنامه هاي معرفي و نمايش پروژه ها و محصولات در قالب محتوای صوتی و تصویری، تبديل كرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :