آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208725
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1396 11:21
تعداد بازدید : 685

قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان اتحادیه فناوران برگزار شد

عصر روز سه شنبه جلسه هماهنگی و قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان، با حضور شرکت های عضو و روسای اتحادیه فناوران رایانه تهران برگزار شد.

 فناوران- در این جلسه، سید مهدی میرمهدی، رییس اتحادیه فناوران با بیان همبستگی و همکاری شرکت های فعال در این اتحادیه گفت: در نظر داریم با برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال با عنوان جام رمضان، نشاط، شادی، همدلی و همبستگی برای اعضای صنف را افزایش دهیم.
سید مهدی میرمهدی اعلام کرد: اتحادیه فقط به عنوان متولی امر و برگزارکننده جام رمضان در این مسابقات حضور دارد و به هیچ عنوان هزینه ای از حساب اتحادیه برای این رقابت ها پرداخت نمی شود و همچنین از هیچ تیمی هزینه ای در طول این مسابقات اعم از حق ثبت نام، حین بازی و پس از بازی ها دریافت نمی شود.
به این ترتیب حضور در تمام مراحل مسابقات برای شرکت کنندگان به صورت کاملا رایگان است.
وی افزود: در این مسابقات  فقط یک اسپانسر (شرکت ایراکام) با مدیریت محمدرضا فرج تبریزی حضور دارد که هزینه ها را پرداخت می کند؛ اما در مدیریت برگزاری مسابقات هیچ دخالتی نخواهد داشت. اسپانسر به دلخواه و با پیشنهاد خود این مسوولیت را پذیرفته و از نظر مالی کاملا مستقل عمل می کند و از هیچ فرد یا سازمانی کمک مالی نخواهد گرفت.
رییس اتحادیه فناوران رایانه افزود: انتظار ما از این فراخوان، حضور کمتر از 20 تیم بود، درحالی که در حال حاضر حدود 90 تیم برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده و مدارک مورد نیاز را طبق آیین نامه اجرایی به واحد ثبت نام اتحادیه تحویل داده اند. این مسابقات در طول ماه رمضان برگزار و تیم برنده در پایان این ماه معرفی 
می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :