آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208882
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1396 10:26
تعداد بازدید : 1289

هوواوی فصل اول امسال ۳۴ میلیون گوشی فروخت

میزان فروش گوشی های هوواوی در فصل نخست سال 2017 با رشد 21/6درصدی همراه شد و به 34/55 میلیون دستگاه رسید.

فناوران- بر اساس گزارش IDC، سهم بازار هوواوی در بازار موبایل افزایش پیدا کرده و به 9/8 درصد رسیده است و به این ترتیب همچنان جایگاه خود را در رتبه های اول جدول و میان سه برند برتر دنیا حفظ کرده است.
در فصل نخست سال 2017 هوواوی در بسیاری از کشورها رکورد زد، به طوری که در 52 کشور توانست میزان فروش خود را 50 درصد افزایش دهد و در 32 کشور هم رشد 100 درصدی داشته است.
در طول سه ماهه ابتدایی سال جاری میلادی در چین و کشورهای اروپایی به ترتیب میزان فروش هوواوی 20 و 15 درصد رشد داشته است. در حالی که در جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه این رشد فروش 70 درصد برآورد شده است.
در بخش گوشی های بالارده و پرچمدار، هوواوی با گوشی های P9 و Mate 9 عملکرد بسیار خوبی داشت و در این بخش از بازار تاثیر زیادی گذاشت. 
در همین زمان در بخش گوشی های میان رده نیز فروش گوشی هایی که حدود 300 دلار قیمت دارند در مقایسه با سال گذشته با رشد 11 درصدی همراه شد.
در ماه فوریه سهم هوواوی در بازار گوشی های پرچمدار معادل 9/7 درصد برآورد شد و این رقم در 9 کشور چین، اسپانیا، ایتالیا، تایلند، مالزی، آفریقای جنوبی، لهستان و سایر بازارهای کلیدی به 10 درصد رسید.
به گفته ریچارد یو، مدیر گروه امور مصرف کنندگان هوواوی (CGB)، محصولات و برند هوواوی رشد زیادی داشته و به این ترتیب به رسمیت شناخته شده و توانسته در بخش گوشی های بالارده تاثیر زیادی روی بازار بگذارد. گروه امور مصرف کنندگان هوواوی روی پیشرفت سرویس های مشتری، حضور در کانال فروش، خرده فروشی، برند سازی و بازاریابی و خدمات متمرکز شده است.
بر اساس گزارش مدیر گروه امور مصرف کنندگان هوواوی، این شرکت توسعه محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی و نوآوری در این زمینه را ادامه خواهد داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :