آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208890
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1396 10:36
تعداد بازدید : 1260

مخابرات خطوط PCM را جمع آوری می کند

معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: نصب و توسعه خطوط PCM تلفن ثابت در شبکه مخابرات ایران متوقف شده و در سال های اخیر نیز نصب PCM به صورت موردی و بنا به درخواست بوده است.

فارس- داوود زارعیان درباره الزام کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای حذف و جمع آوری خطوط PCM تلفن ثابت و برنامه شرکت مخابرات ایران برای جایگزین کردن این خطوط گفت: توسعه خطوط PCM از چند سال پیش در شبکه مخابرات ایران متوقف شده و در سال های اخیر نیز نصب PCM به صورت موردی و بنا به درخواست انجام می شد. 
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران افزود: پیش از این بخش عمده ای از خطوط PCM در سراسر کشور جایگزین شده و در حال حاضر تعداد PCM ها زیاد نیست اما برنامه تعویض تمامی PCMها را در دستور کار داریم. 
وی گفت: برنامه شرکت مخابرات ایران، جمع آوری تمام خطوط PCM و جایگزین کردن آنهاست که هفته گذشته در این باره جلسه ای برگزار شد و  برای مطالعه و تعیین روش جایگزین کردن این خطوط کمیته ای مامور شد که نتیجه این کمیته 2 تا 3 هفته آینده مشخص می شود. 
خطوط PCM خطوطی هستند که مخابرات به دلیل کمبود کابل مسی از طریق آن خطوط تلفن را در اختیار مشترک قرار می داد و این خطوط امکان دریافت اینترنت روی تلفن ثابت را ندارند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :