آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208892
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1396 10:38
تعداد بازدید : 508

رونمایی از ابزارهای جانبی مخصوص بازی سری Cerberus

ایسوس از هدست مخصوص بازی Cerberus V2 و صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB رونمایی کرد.

فناوران- این کالاها آخرین لوازم جانبی مخصوص بازی در سری پرفروش سربروس هستند.
هدست Cerberus V2 دارای درایورهای ASUS Essence است که صدایی بکر و دست نخورده را تحویل می دهد.
مهندسان ایسوس اندازه درایورها را که در نسخه اول سربروس  60میلی متر بود، به 53 میلی متر در Cerberus V2 کاهش دادند تا هدست از محفظه های بزرگ تری برخوردار شده و صدایی غنی تر و طبیعی تر ارایه دهد. 
هدست Cerberus V2  که از واکنش بسامدی گسترده درایورها بهره می برد، صدای باس قوی و صدای زیر دقیق دامنه متوسط و بالا را برای کاربر فراهم می آورد که آن را به انتخابی ایده آل برای بازی و گوش دادن به موسیقی تبدیل کرده است.
برای اینکه سربند هدست Cerberus V2 بتواند سختی های بازی های شدید را تحمل کند، در ساخت آن از استیل ضد زنگ و بادوام استفاده شده است. 
این طراحی جدید علاوه بر اینکه  70 درصد قوی تر از مدل اولیه Cerberus است، 60درصد سبک تر، 50درصد نازک تر و 30درصد بزرگ تر نیز است که آن را به انتخابی راحت تر و مناسب تر برای بازی های طولانی و گوش دادن به موسیقی در حین حرکت تبدیل کرده است.
کانکتور ترکیبی 4 قطبی صدا/میکروفون Cerberus V2 با رایانه های شخصی و مک، کنسول های بازی و موبایل ها سازگاری دارد. جدا بودن فیش های صدا و میکروفون در Cerberus V2 باعث شده بتوانید به آسانی در دستگاه های دو درگاهه از جمله مادربردها و مدل های خاص لپ تاپ ها از آن استفاده 
کنید.
 Cerberus V2 با دو میکروفون نیز طراحی ویژه ای دارد. میکروفون قابل جدا شدن این دستگاه، ارتباطات شفاف شما را با همبازی ها فراهم می آورد و میکروفون ثابت آن برای تماس های صوتی و سایر کارهای روزمره مناسب است. همچنین هدست Cerberus V2 در سه رنگ جذاب قرمز، سبز و آبی برای مطابقت با سلیقه فردی شما در دسترس است.
صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB هم با سوییچ های RGB کاملا مکانیکی  Kaihua در رنگ های قرمز، آبی، قهوه ای و مشکی  ساخته شده است که بازخورد لمسی و رعدآسا به همراه طول عمر بسیار زیاد حدود 70 میلیون ضربه را فراهم می آورند.
طراحی واکنش گرا 100درصد آنتی گوستینگ و فناوری تشخیص همزمان و جداگانه کلیدها صرف نظر از اینکه چند بار کلیدهای دیگر را فشار داده اید، هر ضربه کلید را تشخیص می دهد.
علاوه بر این صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB دارای قابلیت نورپردازی پس زمینه از بین میلیون ها رنگ برای هر کلید به طور جداگانه است که با هفت جلوه نوری از پیش تعیین شده با قابلیت شخصی سازی رنگ، می توانید به راحتی یک صفحه کلید سفارشی خلق کنید که تجربه گیمینگ شما را بهبود 
می بخشد.
صفحه کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB همچنین دارای کلیدهای ماکرو اختصاصی است که به شما اجازه می دهند دستورات پیچیده را تنها با یک کلیک انجام دهید.
ضبط ماکرو حین کار، باعث آسان شدن فرآیند برنامه ریزی کلیدهای فوری جدید برای ماکرو بدون خروج از بازی می شود. ماکروها در صفحه کلید ذخیره می شوند، بنابراین در صورت استفاده از Cerberus Mech RGB در رایانه های شخصی متعدد نیز قابل دسترسی هستند. 
علاوه بر این Cerberus Mech RGB دارای مجموعه ای کامل از کلیدهای کنترل رسانه جداگانه است و همچنین از قابلیت قفل موقت کلید Windows  نیز بهره می برد که کلید ویندوز را در برابر جلوگیری از اعمال ضربه ناخواسته هنگام بازی غیرفعال می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :