آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208898
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1396 10:47
تعداد بازدید : 618

معرفی موفق‎ترین اپلیکشن های فین تک

در حال حاضر دریافت وام، سرمایه گذاری و انجام معاملات خارجی عمده ترین اهداف نرم افزارهای فین تک را تشکیل می دهد. سایر خدمات مالی در حال مهاجرت به تجهیزات هوشمند است و عده زیادی در دنیا به دلیل هزینه های پایین، اجرای سریع و اطلاعات دقیق از نرم افزارهای فین تک استفاده می کنند. دولت ها نیز در تلاشند با ایجاد اپلیکیشن های مشابه، خدمات موردنیاز جامعه را را ارایه کنند. در ادامه این نوشتار به معرفی برخی از اپلیکشن های فین تک پرداخته ایم.

محمد مهدی واحدی
مدیر بازاریابی طرفه نگار

 ارز خارجی – پرداخت های جهانی
بزرگ ترین بازار مالی در جهان، ارز خارجی است که حجم معاملات آن به چهارتریلیون دلار در روز می رسد. افراد برای پرداخت های خود در معاملات خرید و فروش، به نرم افزار های فین تک رو می آورند که ارز را با کارمزدی نصف کارمزد بانک معامله کرده و در برخی موارد با زمانی نصف آنچه در سیستم بین بانکی صرف می شود، تراکنش را انجام می دهد. 
 وام های شغلی
خدمات مشتریان TYRO که یک سیستم جایگزین برای SM به نام EFTPOS بود، یک دهه پیش  با دریافت مجوز بانکی آغاز به کار کرد و از طریق گوشی های هوشمند خدماتی مانند افتتاح حساب سپرده های بانکی، وام و اعطای پول های در گردش به مشتریان را ارایه می دهد. سیستم TYRO سریع، ارزان و قابل انعطاف بوده و برای صاحبان مشاغل مشخص می کند براساس میزان فروششان چقدر می توانند وام بگیرند.
 وام های شخصی
تصور کنید به پول نقد بیشتری نیاز دارید و از طرفی تمایل ندارید از کارت اعتباری خود استفاده کنید. فین تک ها به کمک تکنولوژی و گوشی های هوشمند با ارایه دهندگان خدمات پولی مانند VISA و MASTERCARD بر سر نرخ بهره پایین تر و نیاز سرمایه گذار رقابت می کنند؛ اما سرمایه گذاران دنبال راهی برای ریسک کمتر هستند. به همین علت، یک گوشی هوشمند مناسب، شما را از استفاده از یک کارت اعتباری بی نیاز می کند. نرم افزار NIMBLE به شما وام های کوتاه مدت پیشنهاد می دهد.
 سرمایه گذاری
ROBO ADVAICE نرم افزار مناسبی است که گزینه های سرمایه گذاری و میزان سرمایه گذاری را در اختیارتان قرار می دهد. همچنین نرم افزار STOCKSPOT با استفاده از پروفایل شما، نمونه ای شبیه بازار سهام ETFS را الگوبرداری می کند و یک محصول سرمایه گذاری محسوب شده و از بازار سهام تقلید می کند. 
 مدیریت پول
این نرم افزارها به شما کمک می کنند تا موجودی پول خود را کنترل کنید و مخارج مربوط به منزل را مدیریت کنید. Sharesight نرم افزار محبوبی است که با ارایه ابزار قدرتمند مدیریتی، فعالیت شما را در بورس نشان می دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :