آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20951
تاریخ انتشار : 10 دی 1391 2:8
تعداد بازدید : 501

بدون تیتر

محمود احمدی نژاد، رییس جمهور با حضور در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) و افتتاح دو طرح پتروشیمی گفت: به خدا می شود کشور را بدون ذخایر نفتی که به خزانه دولت وارد می شود، اداره کرد. دندان صادرات نفت را در می آوریم و می گذاریم کف دست شان.

 

 عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان از تایید توقف اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و رد مصوبه مجلس درباره اختیارات هیات امنای صندوق توسعه ملی خبر داد.
 سخنگوی مرکز مبادلات ارزی کشور گفت: در زمینه تامین ارز به نرخ مبادله‌ای عمده تقاضای بازار عملا توسط سیستم بانکی کشور پوشش داده شده است و تنها گروه‌های 9 و 10 کالایی و همچنین برخی اقلام باقیمانده دیگر توسط شبکه صرافی‌های مجاز پوشش داده می‌شود.
 در ابتدای معاملات دیروز بورس نماد معاملاتی پتروشیمی شیراز، پتروشیمی کرمانشاه، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی، پالایش نفت تبریز و پالایش نفت بندرعباس در بورس و شرکت ذوب آهن اصفهان در فرابورس متوقف شد تا در مورد علت افزایش بی‌رویه قیمت‌های خود توضیح دهند.
 رییس سازمان بسیج مستضعفین با رد اخباری مبنی بر حضور نیروهای سپاهی و بسیجی در سوریه،  گفت: اگر چنین اجازه‌ای به بسیجی‌ها داده شود، مساله در قدس حل می‌شود تا ریشه فتنه در تل آویو خشکانده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :