fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 211151
  تاریخ انتشار : 9 خرداد 1396 10:53
  تعداد بازدید : 755

  حمایت۶۱هزار میلیارد ریالی بانک ملی از تولید

  مدیر عامل بانک ملی با بیان اینکه این بانک در ۱۴ ماه منتهی به پایان اردیبهشت ۱۳۹۶، با پرداخت ۷ هزار و ۸۶۶ فقره تسهیلات از بنگاه های کوچک و متوسط حمایت مالی کرده است، گفت: بانک ملی از این حیث جایگاه نخست خود را در شبکه بانکی کشور حفظ کرده است.

  بانک ملی - محمدرضا حسین زاده افزود: در راستای سیاست های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و به منظور حمایت هرچه بیشتر واحدهای تولیدی و بنگاه های کوچک و متوسط، طی سال گذشته 3 هزار و 882 فقره و در دو ماه نخست سال جاری 3 هزار و 984 فقره تسهیلات از طریق این بانک در اختیار این بنگاه ها قرار گرفته است.  
  به گفته وی، کل مبلغ پرداختی در این بخش در سال گذشته و دو ماه نخست امسال بیش از 61 هزار و 684 میلیارد ریال بوده، اما نکته قابل توجه این است که تسهیلات پرداختی طی دو ماه نخست امسال تقریبا با تسهیلات پرداختی در سال گذشته برابری می کند. 
  حسین زاده با بیان اینکه در سال گذشته از 11 طرح بزرگ مورد مشارکت بانک ملی بهره برداری شد، ادامه داد: بانک در این طرح ها بیش از 3 هزار و 280 میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده بود. مدیرعامل بانک ملی گفت: طی سال گذشته 11 طرح معرفی شده توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نیز در بانک مصوب و بیش از 729 میلیارد ریال تسهیلات به آنها پرداخت شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :