آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2117
تاریخ انتشار : 26 مهر 1390 9:52
تعداد بازدید : 484

مديرعامل بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي:

فضای دیجیتال را برای کاربران بازی امن کرده ایم

مديرعامل بنياد ملي بازي هاي رايانه اي گفت: اين بنياد با فعاليت هايي که تاکنون انجام داده، فضاي ديجيتال را براي کاربران امن كرده تا دغدغه خانواده ها کاهش يابد.

خبرگزاري موج- بهروز مينايي افزود: به منظور فرهنگ‌ سازي مصرف بازي‌هاي توليد شده در داخل، بايد هم‌افزايي بيشتري با اين بنياد انجام شود.
مينايي با تاکيد بر توجه بيشتر به توليد بازي‌هاي ديجيتال ملي گفت: بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي با فعاليت‌هايي که تاکنون انجام داده، فضاي ديجيتال را براي کاربران امن کرده تا دغدغه خانواده‌ها کاهش يابد.وي با اشاره به تشکيل شبکه ملي فرهنگ در سطح کشور افزود: در صورتي که بتوان از اين فرصت در جهت رشد ايده‌هاي توليدکنندگان جوان بهره جست، اين امکان وجود دارد که در سطح کشور، حرکت‌هاي خودجوش و جنبش نرم‌افزاري را در حوزه توليد بازي‌هاي رايانه‌اي شاهد باشيم.
اين مقام مسوول با تاکيد بر فراهم كردن زمينه‌اي براي ورود رسانه‌هاي ديجيتال در خانه‌هاي فرهنگ گفت: بايد شرايط مناسبي براي فعاليت گسترده‌تر بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي ايجاد شود.
مينايي با اشاره به حمايت از رسانه‌هاي ديجيتال تصريح کرد: فرهنگ سازي، نياز اصلي در ترغيب نوجوانان ايراني به تهيه بازي‌هاي رايانه‌اي توليد داخل است و بر اين اساس، از هر اقدامي که در اين راستا انجام شود، حمايت خواهيم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :