آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211708
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396 10:33
تعداد بازدید : 1333

آموزش ضمن خدمت کتاب های تازه تالیف پایه یازدهم الکترونیکی می شود

معاون منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از آنجا که کتاب های پایه یازدهم، تازه تالیف است و معلمان باید آموزش های لازم را در این زمینه فرا بگیرند، بخشی از آموزش های ضمن خدمت معلمان دوره تحصیلی یازدهم به صورت الکترونیکی برگزار می شود.


ایرنا- فریبرز حمیدی با اشاره به برگزاری دوره دو ساله آموزش های ضمن خدمت معلمان به صورت الکترونیکی بیان کرد: با توجه به موفقیت برگزاری این دوره ها، تصمیم بر آن شده که در سال تحصیلی 97-96 بخشی از دوره ها در پایه تحصیلی یازدهم به صورت الکترونیکی باشد که پیش نویس بخشنامه آن آماده و برای نهایی شدن به کمیته مستندسازی ارسال شده است.
وی افزود: بعضی از دوره های ضمن خدمت معلمان در دوره تحصیلی یازدهم نیز به صورت تامین مدرسی (آموزش مدرسان استان ها برای تدریس دوره های آموزشی در استان محل خدمت) و تعدادی از درس های عملی که نیاز به کارگاه و آزمایشگاه دارد نیز به صورت حضوری و کلاسی برگزار می شود.
معاون منابع انسانی مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش پیش بینی کرد امسال 200 هزار نفر از معلمان دوره تحصیلی پایه یازدهم تحت آموزش های ضمن خدمت الکترونیکی قرار بگیرند که شرکت معلمان دارای ابلاغ تدریس در این پایه، برای تمامی شاخه های دارای کتب تازه تالیف الزامی خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :