آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211717
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396 10:48
تعداد بازدید : 1094

100 کلاس

رئیس اداره فناوری و اطلاعات آموزش و پرورش لرستان گفت: در سال تحصیلی جدید ۱۰۰ کلاس از مدارس این استان هوشمند سازی می شود.


مهر- رضا جهانیان با اعلام هوشمندسازی ۹۰ کلاس درس در ۸۴ آموزشگاه در سال تحصیلی گذشته اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید نیز ۱۰۰ کلاس درس از مدارس استان با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هوشمندسازی خواهد شد.
وی افزود: تاکنون هزار و ۷۰ آموزشگاه در قالب دو هزار و ۱۹۰ کلاس درس هوشمند شده که به صورت میانگین در هر آموزشگاه از یک کلاس تا چند کلاس درس با امکاناتی نظیر دیتا پرژکتور، پرده و یا تابلو هوشمند و سیستم رایانه یا لپ تاپ تجهیز شده است.
رئیس اداره فناوری و اطلاعات آموزش و پرورش لرستان گفت: در سطح استان بیش از هزار و ۲۰۰ آموزشگاه وجود دارد که زیر ۱۵ نفر دانش آموز دارند و به صورت طبیعی با توجه به چند پایه بودن کلاس و مناسب نبودن زیر ساخت امکان هوشمندسازی در این مدارس وجود ندارد.
جهانیان به اعلام  مناقصه هوشمندسازی مدارس اشاره کرد و افزود: متقاضیانی که مجوز لازم را از شورای عالی انفورماتیک داشته باشند تا ۲۷ خرداد ماه می توانند پیشنهادهای خود را تحویل اداره حراست آموزش و پرورش بدهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :