آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211726
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396 11:0
تعداد بازدید : 480

رونمایی از محصولات جدید سامسونگ

شرکت سامسونگ الکترونیکس نسل جدیدی از محصولات صوتی و تصویری خانگی خود را معرفی کرده که شامل بلندگوی بی سیم H7، یک ساندبار جدید و یک پخش کننده بلو-ری UHD است. این محصولات از فناوری UHQ بهره مند هستند.


فناوران- صدای UHQ ویژگی بارز تمام اعضای خانواده جدید محصولات صوتی و تصویری خانگی سامسونگ است. این فناوری اختصاصی امکان بهره بردن از صدای ۳۲ بیتی با جزییات دقیق را از هر منبع ۸ تا ۲۴ بیت فراهم می کند.
صدای UHQ می تواند منابع صوتی را تقویت و خروجی ۳۲ بیتی از آن ها تولید کند که روی هر دو حالت اتصال سیمی و بی سیم امکان پذیر است. خروجی ۳۲ بیت صدایی تولید می کند که بسیار به اصل صدای ضبط شده نزدیک است و کیفیتی بهتر از صدای HD موجود در بازار دارد. 
همچنین سامسونگ الگوریتم صوتی خود را به شکلی توسعه داده است تا از طریق تلفیق هوشمند فناوری های اختصاصی خود با مهارت های آزمایشگاه صوتی بسیار پیشرفته اش در آمریکا بتواند به بهترین کیفیت صدای ممکن برسد.
محصولات جدید سامسونگ همچنین از فناوری حذف اختلال بهره مند هستند که میزان تغییرات صدا را با پیش بینی کردن حرکت بلندگوهای داخلی به حداقل می رسانند. 
الگوریتم حذف اختلال می تواند به صورت هوشمند حرکات ووفر را پیش بینی و کنترل کند تا صدای بم باکیفیت تر و پایدارتر تولید و به خروجی فرستاده شود. 
پروفایل صوتی جدید سامسونگ همچنین شامل یک توییتر پهن باند است که با فرستادن بهترین کیفیت صدا به تمام قسمت های ساختمان به کاربران امکان می دهد در تمام اتاق های خانه از شنیدن موسیقی لذت ببرند. همچنین این پروفایل شامل یک آمپلی فایر کریستال  است که نویزها را حذف می کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :