آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211793
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1396 10:24
تعداد بازدید : 1250

تمایل «اکول» ترکیه برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مسوولان سومین شرکت لجستیک اروپا (اکول) با حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام از ظرفیت های اقتصادی این منطقه بازدید کردند .

روابط عمومی وزارت ارتباطات - در این بازدید مسوولان شرکت اکول در نشستی مشترک با هیات مدیره پیام حوزه فعالیت های تجاری و لجستیک خود را تشریح  کردند.
دکتر زرندی رییس هیات مدیره منطقه منطقه ویژه اقتصادی پیام نیز در این نشست گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام به لحاظ موقعیت خاص جغرافیایی و واقع شدن در کریدور حمل ونقل بین المللی شرق و غرب با تمهیدات آگاهانه و ایجاد پیوند و مناسبات بین المللی و با برنامه ریزی دقیق می تواند جایگزین مناسبی برای مناطق اقتصادی کشور های حاشیه خلیج فارس شود.وی ضمن تشریح برنامه های بیست گانه توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام خاطر نشان کرد: موضوع راه اندازی شهرک ICT در دستور برنامه های این مجموعه است و در تفاهم با شرکت سنگاپوری، طرح مطالعاتی آن در دست اقدام است .
مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد شهر رسانه ای (مدیاسیتی) و ایجاد شهرک صنعتی سرمایه گذاری  خارجی را از دیگر برنامه های بیست گانه این مجموع اعلام کرد و با اشاره به لزوم تجارت الکترونیکی افزود: با توجه به وجود زیر ساخت های تجارت الکترونیکی، همکاری شرکت پست و کشور آذربایجان، سامانه تجارت الکترونیکی دراین مجموعه مستقر خواهد شد .احمد موسول، مدیرعامل شرکت اکول نیز در این نشست  اظهار داشت: : شرکت اکول صمیم جدی برای حضور بیشتر در ایران را دارد .
وی با اشاره به کسب تجربه 26 ساله سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی در ترکیه، ایران را بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در زمینه حمل و نقل و لجستیک دانست.
وی گفت: شرکت اکول در حال حاضر در شهرک صنعتی قزوین  فعالیت خود را در زمینه تولید و بسته بندی آغاز کرده و منطقه ویژه پیام را دارای ظرفیت خوبی برای اجرای فاز دوم تمام اتوماتیک پروژه انبارهای اکول می داند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :