آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211864
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1396 10:51
تعداد بازدید : 1271

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:

«سلطان گل» فضای مجازی دستگیر شد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: اعضای باند سلطان گل که در فضای مجازی اقدام به توزیع مواد مخدر می کردند، دستگیر شدند.

پلیس - سردار محمد مسعود زاهدیان گفت: اقدامات پلیس در شناسایی اعضای باند توزیع مواد مخدر و روانگردان به نام «سلطان گل» که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعالیت داشتند، به ثمر نشست.
وی افزود: اعضای این باند در فضای مجازی اقدام به توزیع مواد مخدر و قرص های روانگردان و توهم زا می کردند که با هوشیاری و اقدام به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا دستگیر شدند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ادامه داد: این افراد طعمه های خود را از شبکه های اجتماعی و مجازی انتخاب کرده و با توزیع موادی از قبیل گل، شیشه و LSD، درآمد نامشروع کسب می کردند.
وی با بیان اینکه در برخی موارد اعضای شبکه با ایجاد ارتباط سوری در بستر فضای مجازی و اخذ مبالغی برای تامین ماده مخدر، بدون تامین مواد درخواستی متقاضی، پول را برداشت و از دسترس خارج می شدند، گفت: سودجویان و قاچاقچیان باید بدانند هرگونه تحرک خلاف قانون از دید پلیس مخفی نمی ماند و درهر شرایطی رصد خواهند شد.
سردار زاهدیان خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: خانواده ها هوشیار باشند، حضور فرزندان خود را در فضای مجازی کنترل کنند و در کنار آن ارتباط خود را با پلیس قطع نکنند که پلیس خادم و خدمتگزار مردم است و در حوزه مبارزه با مواد مخدر از همکاری خبری با پلیس دریغ نورزند و مطمئن باشند که پلیس در حفظ هویت افراد دقت کافی خواهد 
داشت.
وی با اعلام ایمیل Dea@police.ir برای ارتباط مردم با این پلیس گفت: همچنین مردم عزیز می توانند از طریق تماس با ۱۱۰ یا مکاتبه، اخبار و گزارشات خود را به پلیس مبارزه با مواد مخدر در سراسر کشور ارایه کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :