آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211875
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1396 11:10
تعداد بازدید : 577

عرضه تلویزیون 262 اینچی دو میلیارد تومانی

بزرگ ترین تلویزیون دنیا با کیفیت تصویر 4K و 262 اینچ صفحه نمایش را شرکت C Seed رونمایی کرد.

ایسنا- C Seed یک برند لوازم خانگی معروف نیست، اما محصولی تولید کرده که بسیاری از برندهای معتبر تلویزیون خانگی از پس تولید آن بر نمی آیند.
این تلویزیون 262 اینچ قطر دارد؛ یعنی با بیش از 5/6 متر قطر، بزرگ ترین صفحه نمایش عریض دنیا با کیفیت 4K است و البته به تناسب اندازه اش از قیمت بسیار بالایی نیز برخوردار است.
برند اتریشی C Seed با ساخت تلویزیون های بزرگ و گران قیمت بیگانه نیست. این شرکت که در وین اتریش واقع شده است، جایزه بهترین های طراحی را با همکاری گروه طراحی پورشه در سال 2012 با طراحی یک مانیتور LED 201 اینچی شهری به دست آورد.
مدل جدید این شرکت خانگی hsj و برای استفاده در فضای آزاد و شهری طراحی نشده است.
شرکت C Seed این بار از شرکت L-Acoustics که متخصص سیستم های صوتی همراه تلویزیون هاست، کمک گرفته است.
تلویزیون جدید این شرکت از 6 تا 10 اسپیکر سینمای خانگی بهره می برد و به تناسب اینکه کاربر در حال تماشای چه نوع برنامه یا موسیقی ای است، صدای این سینمای خانگی تنظیم می شود.
این تلویزیون با 65/6 متر قطر، 14/6 متر طول و عرض 57/2 متری و قدرت نمایش با وضوح 4K تفاوت بزرگی را در صنعت طراحی و تولید تلویزیون رقم زده است.
این تلویزیون 262 اینچی از فناوری black LED با ارایه نسبت کنتراست 5000 به 1 بهره می برد.
شرکت تولید کننده به صورت کامل لبه های تلویزیون را از سه طرف از بین برده است و شما با یک صفحه نمایش کامل بدون حاشیه روبه رو هستید. این تلویزیون تنها از یک لبه 15 سانتی متری پایین صفحه نمایش بهره می برد که شاید به عنوان تنها نقص طراحی آن شمرده شود.
این تلویزیون همراه با یک پوشش پارچه ای عرضه می شود که با فشار یک دکمه روی ریموت دستگاه روی صفحه نمایش قرار می گیرد. این پارچه مزین به یک نقاشی با کیفیتی همسان با کیفیت 4K تصویر تلویزیون است. برای نصب این تلویزیون روی دیوار به نگهدارنده های (براکت) قوی نیاز است؛ چراکه 800 کیلوگرم وزن دارد.
هزینه نصب این تلویزیون 35 هزار یورو اعلام شده است. قیمت تلویزیون نیز490 هزار یورو است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :