آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211887
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1396 11:24
تعداد بازدید : 1204

طرح ویژه رمضانی برای گوشی های سامسونگ

سامسونگ به مناسبت ماه مبارک رمضان طرحی را برای دارندگان گوشی های خود در نظر گرفته که شامل تعمیر و به روزرسانی سیستم عامل و همچنین مشاوره فنی است.


فناوران - هم زمان با شروع ماه مبارک رمضان، سامسونگ این امکان را فراهم کرده که صاحبان گوشی های سامسونگ با حضور در مکان های اعلا شده، به صورت رایگان از تعمیر و به روزرسانی سیستم عامل دستگاه بهره مند می شوند و در صورت نیاز مشاوره فنی دریافت خواهند کرد.
طرح ویژه سامسونگ ایران در دو پاساژ ارگ و کوروش تهران و در روزهای ماه رمضان اجرا می شود. طی این برنامه ، یک تکنسین و یک مشاور مجرب در محل حاضر می شوند و با بررسی تمامی جوانب سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های کاربران، اطلاعات لازم را درباره دستگاه و مشکلات احتمالی آن به افراد ارایه می دهند؛ همچنین در صورت نیاز به به روزرسانی، تکنسین سامسونگ این کار را در همان زمان انجام می دهد و چنانچه نیاز به زمان بیشتری باشد به کاربران برای انتخاب محل مورد اطمینان تعمیر گوشی کمک می کند. به روزرسانی رایگان سیستم عامل از جمله خدماتی است که در صورت نیاز و تمایل صاحب گوشی انجام می پذیرد.یکی دیگر از خدمات ارایه شده در طرح ویژه سامسونگ، ارایه مشاوره به مراجعه کنندگان است. بسیاری از افراد برای انتخاب مدلی خاص از میان گوشی های متنوع سامسونگ مردد هستند؛ به همین دلیل مقرر شده است تا هم زمان با حضور تکنسین ها، کارشناسان سامسونگ در محل حاضر شوند و به مراجعه کنندگان در پیدا کردن مدل دلخواه و مورد نیاز شان کمک کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :