آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212336
تاریخ انتشار : 1 تیر 1396 11:43
تعداد بازدید : 1006

صحنه و پرده

صحنه و پرده

رگ خواب
کارگردان: حمید نعمت الله
بازيگران: ليلا حاتمي، كورش تهامي، الهام كردا، ليلا موسوی، خسرو بامداد، اصغر پیران،بهزاد رحيم خاني، غزاله جزايري، بامداد نعمت الله، شكوفه هاشميان، نوشين تبريزي
درباره فیلم:مینا بعد از جدایی از همسرش به دنبال شغل و محل اسکانی می گردد. در این مسیر با کامران مدیر رستورانی که در آن کار می کند آشنا می شود. کامران سرپناهی به او می دهد. مینا تحت تاثیر حمایت ها و محبت های کامران به او دل می بازد، کامران نیز به مینا مشتاق و علاقه مند است. روزها از پس هم می گذرد و عشق مینا به کامران کاسته نمی شود و اوج می گیرد؛ اما کامران دیگر قصد ادامه ندارد..
سینماهای پردیس کوروش، مگامال، آزادی، گالری ملت، چارسو، زندگی، سینما فرهنگ، اریکه ایرانیان، موزه سینما، پردیس سینمایی چهارباغ اصفهان، سپاهان اصفهان، بهمن کاشان، پردیس سینمایی هویزه مشهد، سینما قدس همدان و سینما ساویز کرج.


اکسیدان
کارگردان: حامد محمدی
بازيگران: جواد عزتی، امیر جعفری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، رضا بهبودی، لیندا کیانی، علی استادی
درباره فیلم: «اصلان اگر می دانست گرفتن ویزا اینهمه دردسر دارد، اصلا عاشق نمی شد...». این فیلم هفته گذشته برای نخستین بار برای ورزشکاران و قهرمانان ملی اکران شد و جواد نکونام، هادی ساعی، حمید سوریان، علیرضا دبیر و پژمان درستکار به تماشای این فیلم نشستند. فیلم اکسیدان در نخستین روز اکران با استقبال بسیاری روبه رو شد.
سینماهای پردیس کوروش، مگامال، گالری ملت، چارسو، سینما فرهنگ، اریکه ایرانیان، جوان، موزه سینما، آفریقا، پردیس سینمایی هویزه مشهد، ونوس قم، ساویز کرج و سینما پرشین مهرشهر.


مالیخولیا
کارگردان: مرتضی آتش زمزم
بازيگران: محمدرضا هدایتی، لیلا اوتادی، لاله اسکندری، نادر فلاح و محمد فیلی
درباره فیلم:از ویژگی های فیلم سینمایی «مالیخولیا» حضور پررنگ معماری شهر اصفهان است که در پشت زمینه فیلم، از زاویه جدیدی به این معماری ماندگار نگاه شده است. از دیگر نکات حائز اهمیت در این اثر سینمایی استفاده از نقاشی های دکتر «محسن کیانی» هنرمند صاحب سبک مقیم انگلستان است.
سینماهای پردیس کورش، مگامال، سینما اریکه ایرانیان، پردیس سینمایی هویزه مشهد، سینما ساویز کرج.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :