آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212465
تاریخ انتشار : 4 تیر 1396 11:0
تعداد بازدید : 1592

معرفی سه روش برای کمک به نیازمندان

امکان پرداخت آنلاین فطریه و کفاره فراهم است

امکان پرداخت فطریه و کفاره از طریق سامانه های الکترونیکی و کدهای دستوری تلفن همراه فراهم است.

فناوران - سایت خیریه مهربانه که بستری برای جمع آوری کمک های آنلاین مردم برای پروژه های موسسات خیریه مجاز است، ازجمله موسساتی است که به جمع آوری فطریه ها و کفاره های مردم 
می پردازد.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مهربانه به نشانی mehrabane.ir، فطریه خود را جهت تخصیص به پروژه های خیریه مشخص واریز کنند. مهربانه به طور خاص سه پروژه را که از نظر شرعی فطریه از طریق این پروژه ها به نیازمندان اختصاص می یابد، روی سایت خود معرفی کرده است تا علاقه مندان بتوانند با خیال راحت و به طور مشخص، فطریه خود را به دست نیازمندان برسانند.
انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان (بیمارستان امید) نیز به جمع آوری فطریه برای کمک به بیماران می پردازد. انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان (امید)  سازمانی است مردم نهاد  که در سال 1369 آغاز به کار کر د و در سال 1392 به عنوان یکی از سازمان های مردم نهاد برتر کشور در حوزه سرطان انتخاب شد و لوح افتخار و تندیس سازمان جهانی یونسکو را دریافت کرد. 
براساس این گزارش مردم سال گذشته بیش از 88 میلیون تومان فطریه خود را به حساب این انجمن واریز کردند. امسال نیز برای پرداخت کفاره و فطریه می توانید به سایت این انجمن به نشانی omidcharity.com مراجعه کنید.
کمیته امداد هم امکان پرداخت فطریه با استفاده از کدهای دستوری تلفن همراه را فراهم کرده است.
علی محمد ذوالفقاری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: افراد می توانند زکات فطریه خود را از طریق شماره #1*77*88 * پرداخت کنند.
ذوالفقاری درباره وجوه فطریه و کفاره سال گذشته گفت: 38 میلیارد و 700 میلیون تومان در سال گذشته مجموعه درآمد فطریه و کفاره بوده که تحت نظر شورای زکات ساماندهی و توزیع شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :