آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212673
تاریخ انتشار : 9 تیر 1396 23:42
تعداد بازدید : 703

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران:

حل 4 مشکل اقتصادی در اولویت دولت باشد

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه مشکلات، اهداف و تهدیدها در اقتصاد مشخص است، گفت: دولت باید حل مشکلات نظام بانکی، رفع رکود، حل مشکل بیکاری و رفع مشکل صندوق های بازنشستگی را در اولویت مسایل اقتصادی خود قرار دهد.

فارس  - یحیی آل اسحاق با بیان اینکه اقتصاد ایران اقتصادی بانک محور است و اگر مشکلات این بخش حل نشود، مشکلات اقتصادی سایر حوزه ها هم حل نمی شود اظهار داشت: مسایل و مشکلات نظام بانکی ظرف 4 سال گذشته توسط مسوولان مطرح شده بنابراین با توجه به اینکه مسایل و راهکارها مشخص است، باید راهکارها را عملیاتی کرد. آل اسحاق گفت: خواسته فعالان اقتصادی از دولت دوازدهم توجه ویژه به نظام بانکی به خصوص در ترکیب سرویس دهی است. 
آل اسحاق با بیان اینکه صنایع کوچک و متوسط 50 درصد اشتغال را به خود اختصاص داده است، بیان داشت: این در حالی است که این بخش از صنایع در حاشیه سیاست های نظام بانکی قرار دارد. 
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: باید انحصار پرداخت تسهیلات به گروه های دولتی، شبه دولتی و مردم که بیشترین تسهیلات بانکی را می گیرند و بیشترین بدهی را دارند، برداشته شود و سامان یابد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :