آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212748
تاریخ انتشار : 11 تیر 1396 11:1
تعداد بازدید : 502

معرفی بایوس های گیگابایت برای ماینینگ

گیگابایت هم برای پشتیبانی از ماینرها اقدام به انتشار بایوس های ویژه ای کرده که استفاده از تمام اسلات های توسعه موجود برای نصب و راه اندازی کارت گرافیکی را ممکن می کند.

فناوران- گیگابایت بایوس موردنظر را برای مادربوردهای Z270X-Gaming k5 و Z170X-Gaming 3 منتشر و به همراه آن اقدام به انتشار روشی برای استفاده از همه اسلات های توسعه برای ماینینگ کرده است. به این ترتیب برای پشتیبانی و استفاده از 8 کارت گرافیک در مادربوردهای موردنظر ابتدا باید بایوس مادربورد را به روزرسانی کنید. می توانید در محیط بایوس با فشردن کلید F9 از نسخه بایوس مادربورد خود اطلاع پیدا کنید و در صورت لزوم آن را به روزرسانی کنید.
پس از اطمینان از به روزرسانی نسخ بایوس، باید حداکثر میزان پهنای باند را برای اسلات های توسعه فراهم کنید. برای این کار به سربرگ MIT رفته و از گزینه های موجود، گزینۀ Miscellaneous Settings را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه موردنظر وارد صفحه جدیدی می شوید که در این صفحه برای گزینه MAX Link Speed مقدار Gen 2 را انتخاب کنید.
 با انتخاب این گزینه حداکثر پهنای باند را در اختیار اسلات های توسعه قرار خواهید داد.
سپس به سربرگ BIOS رفته و مقدار Windows 10/8 را برای گزینۀ Windows 8/10 Features انتخاب کنید.
در خاتمه نیز گزینه CSM Support را غیر فعال کنید. 
پس از انجام این مراحل کار تمام است و شما می توانید اقدام به نصب ویندوز کنید. 
 گیگابایت درحال حاضر برای دو مادربورد Z270X-Gaming k5 و Z170X-Gaming 3 بایوس جدید را برای ماینرها ارایه کرده است و در آیندۀ نزدیک نیز برای دیگر مدل ها نیز بایوس جدیدی را برای پشتیبانی از ماینرها ارایه خواهد داد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :