آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212798
تاریخ انتشار : 12 تیر 1396 10:1
تعداد بازدید : 688

سبیت آلمان امسال هم به الکامپ ایران می‎آید

پیرو امضای تفاهم نامه میان دو نمایشگاه الکامپ و سبیت امسال نیز غرفه نمایشگاه سبیت در سالن 38 الکامپ بیست و سوم برپا خواهد شد.

فناوران-  در پی تجربه موفق سال گذشته و امضای تفاهم نامه ای که منجر به حضور غرفه سبیت در نمایشگاه الکامپ شد. نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و نمایشگاه الکامپ نیز به نمایندگی از ایران در سبیت 2017 آلمان حضور یافتند. امسال نیز این تفاهم نامه میان دو نمایشگاه تکرار خواهد شد تا همکاری فیمابین آنها تداوم یابد.
باقر بحری، مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ درخصوص ادامه همکاری میان نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه سبیت گفت: تجربه موفقی که در الکامپ گذشته با نمایشگاه سبیت داشتیم، انگیزه ای برای ادامه و گسترش این همکار ی ها در الکامپ بیست و سوم شد. در حال مذاکره هستیم تا کیفیت و کمیت روابط میان سازمان، الکامپ و سبیت را گسترش دهیم.
به گفته مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ، غرفه نمایشگاه سبیت در سالن 38 با حضور نمایندگان این نمایشگاه در الکامپ برپا خواهد شد. انتظار داریم مانند سال گذشته خانم مارتینا لوبون، مدیر اجرایی نمایشگاه سبیت نیز در الکامپ بیست و سوم حضور یابد.
بحری درباره تغییر زمان برگزاری سبیت گفت: نمایشگاه سبیت آتی در سال 2018 برگزار خواهد شد. برگزارکنندگان سبیت نیز پس از برگزاری چندین دوره موفق این نمایشگاه با جریان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در دنیا همراه شده و تصمیم دارند از یک رویداد محصول محور به یک رویداد ICT در سطح جهانی تبدیل شوند و به همین دلیل برای همگام سازی سبیت با این تغییر و تحولات، زمان برگزاری از ماه مارچ به ماه ژوئن 2018 موکول شده است. 
در سال گذشته حضور سبیت در سالن 38 نمایشگاه الکامپ زمینه حضور متقابل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و نمایشگاه الکامپ در سبیت را فراهم ساخت. علاوه برآن 10 استارت آپ برتر نمایشگاه الکامپ نیز برای حضور در سالن استارت آپ های سبیت برگزیده شدند که با حمایت سازمان در آن نمایشگاه حضور یافتند.
بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 30 تیر ماه تا دوم مردادماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار
 خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :