آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212806
تاریخ انتشار : 12 تیر 1396 10:21
تعداد بازدید : 1450

رییس جمهور دستور داد:

وزارت ارتباطات درباره شبکه ملی اطلاعات گزارش دهد

جلسه شورای عالی فضای مجازی، بدون مصوبه مشخصی روز شنبه برگزار شد.

فناوران - در این جلسه رییس جمهوری با بیان اینکه فناوری ارتباطات و فضای مجازی را نمی توان از زندگی مردم حذف کرد، گفت: همزمان با کاستن هرگونه تهدید ارزش های اسلامی و اهداف ملی، جامعه باید از فرصت های فضای مجازی بهره مند شود.
حسن روحانی با بیان نقش فزاینده فناوری ارتباطات و شبکه های اجتماعی در زندگی جوامع افزود: امروز اقتصاد، فضای کسب و کار، آموزش، فرهنگ و به طور کلی سبک زندگی جامعه با شبکه های اجتماعی پیوند خورده است و در این عرصه نگاه اثباتی باید بر نگاه سلبی غلبه کند. 
رییس جمهوری با بیان اینکه فناوری ارتباطات و فضای مجازی را نمی توان از زندگی مردم حذف کرد، گفت: همزمان با مبارزه جدی و کاستن از هرگونه تهدید ارزش های اسلامی و اهداف ملی، جامعه باید از فرصت های فضای مجازی بهره مند شود.  روحانی بر تحکیم ارزش های اسلامی و ملی در فضای مجازی تاکید کرد و دستور داد گزارش اقدامات انجام شده برای تحقق شبکه ملی اطلاعات در جلسات آینده به شورا ارایه شود.  در جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست رییس جمهور همچنین گزارشی در باره آخرین وضعیت شبکه های اجتماعی ارایه شد و اعضای شورا به بحث و تبادل نظر پیرامون آن پرداختند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :