آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212807
تاریخ انتشار : 12 تیر 1396 10:23
تعداد بازدید : 633

افتتاح نمایشگاه های معرفی محصولات گرین در مراکز خرید کامپیوتر

شرکت سیاره سبز که محصولات گرین را تولید و به بازار کامپیوتر عرضه می کند، بعد از ظهر روز شنبه نمایشگاه دایمی محصولات حرفه ای خود را در پاساژ پایتخت افتتاح کرد.
 
فناوران- در کنار این نمایشگاه دایمی که با حضور مدیران این شرکت، اصحاب رسانه و کسبه بازار افتتاح شد، دو نمایشگاه دیگر به صورت همزمان در پاساژ کامپیوتر و یکی از پاساژ های کامپیوتر شهر مشهد افتتاح شد.
نمایشگاه دائمی که در واحد 58 پاساژ پایتخت افتتاح شده است، به معرفی محصولات حرفه ای برند در گروه پاور، کیس، بردهای کامپیوتری و سایر محصولات این شرکت پرداخته و همچنین بخشی برای برگزاری مسابقات گیمینگ در طبقه بالای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
شعبه دوم این نمایشگاه در واحد 222 طبقه دوم پاساژ کامپیوتر ایران افتتاح شد که در این نمایشگاه محصولاتی برای عموم کاربران معرفی می شوند. شعبه سوم هم در طبقه اول پاساژ کامپیوتر تک شهر مشهد میزبان علاقه مندان به محصولات این خانواده سبز است.
افتتاح نمایشگاه و فروشگاه های دائمی این شرکت در سراسر کشور، نشان از دریافت نشان اعتماد کاربران و مشتریان دارد. به گفته سید مهدی میرنقی، مدیر بازاریابی شرکت سیاره سبز، قرار بر این است که این شرکت در تمام استان های کشور نمایشگاه های دایمی معرفی و فروش محصولات خود را دایر کند. هدف از این اقدام، آشنایی خریداران و کاربران کالاهای کامپیوتری با محصولات این خانواده، معرفی کالاها با گارانتی معتبر و دسترسی تمام هموطنان به محصولات شرکت گرین است.
وی افزود: برنامه ما این است که در تمام استان های کشور یک نمایشگاه و در تهران 3 نمایشگاه دائمی برای معرفی محصولات گرین داشته باشیم که علاوه بر محصولات این خانواده، برندهای msi و سایر برندهای تحت گارانتی سیاره سبز نیز معرفی و عرضه می شوند. شعبه سوم این نمایشگاه در تهران به زودی در پاساژ رضای ایران افتتاح می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :