آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212831
تاریخ انتشار : 12 تیر 1396 11:3
تعداد بازدید : 1179

برنامه موبایلی که هزینه اینترنت را کم می کند

گوگل برنامه ای به نام Triangle عرضه کرده که با استفاده از آن می توان میزان مصرف داده دیگر برنامه های موبایلی را کاهش داد و از هزینه مصرفی برای دسترسی به اینترنت همراه کاست.


مهر - امروزه با افزایش استفاده از اینترنت در گوشی ها و تبلت ها، مدیریت میزان مصرف داده اهمیت چشمگیری یافته و بی توجهی به این امر باعث صدور قبض های سنگین تلفن همراه برای کاربران می شود.
اگر چه برنامه های موبایلی متعددی برای مدیریت مصرف اینترنت همراه عرضه شده، اما با توجه به اینکه سیستم عامل آندرویید توسط خود گوگل طراحی شده، برنامه مدیریت مصرف داده تولیدی این شرکت کیفیت بهتری در این زمینه خواهد داشت.
برنامه Triangle کاربران را از میزان مصرف داده توسط برنامه های مختلف آگاه کرده و به آنها امکان می دهد تا جلوی دسترسی برخی برنامه ها به اینترنت را بگیرند. برنامه یاد شده فعلا تنها در برخی کشورهای آسیایی در دسترس است و مشخص نیست چه زمانی برای عموم عرضه می شود.گوگل قبلا قابلیتی برای کاهش مصرف حجم اینترنت را به نسخه آندروییدی مرورگر کروم افزوده و نسخه ای سبک تر از برنامه یوتیوب به نام یوتیوب گو را هم عرضه کرده بود. انتظار می رود    بیشتر در کشورهای در حال توسعه مورد استقبال قرار بگیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :