آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213356
تاریخ انتشار : 20 تیر 1396 11:49
تعداد بازدید : 619

رونمایی از سامانه NFC بانک ملت

سامانه همراه بانک جدید و پرداخت از طریق NFC بانک ملت با حضور مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی، رییس گروه کنترل و نظارت اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی، مسوولان شرکت خدمات انفورماتیک و مدیران ارشد این بانک به صورت رسمی رونمایی شد.


بانک ملت - ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی در این مراسم گفت: کمتر بانکی مانند بانک ملت وجود دارد که بحث توسعه بازار و رضایت مشتریان را تا این حد بر فناوری مبتنی کرده باشد. 
وی از بانک ملت به عنوان بانک پیشگام و خط شکن در زمینه بانکداری الکترونیکی نام برد و گفت: خدمات الکترونیکی قابل ارایه از سوی بانک های کشور به ویژه بانک ملت، در خاورمیانه و شمال آفریقا بی نظیر است. 
وی با بیان این نکته که خدمات الکترونیکی بانک های کشور در سخت ترین دوران تحریم، اقتصاد کشور را نجات داد و گام بزرگی به سمت جلو بود، ادامه داد: همت و تلاش کارکنان بانک ها به ویژه بانک ملت به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه خدمات بانکداری الکترونیکی درخور ستایش است. 
وی با بیان این نکته که تغییرات سریع فناوری در چند سال آینده، اجتناب ناپذیر است، یادآور شد: اگر با این تغییرات که جریان پرداخت الکترونیکی نیز جزیی از آن است همراه نشویم، این موج ما را با خود خواهد برد.
حکیمی با بیان کاهش رویکرد مشتریان به استفاده از اینترنت بانک و افزایش نفوذ تلفن همراه در بین جامعه گفت: با افزایش روز به روز کیفیت شبکه های اینترنت همراه، استراتژی و راهبرد اصلی بانک ها در زمینه بازاریابی و جذب مشتری باید مبتنی بر تلفن همراه باشد که خوشبختانه بانک ملت در این زمینه، پیشگامی خود را حفظ کرده است. 
اخلاقی، مدیرعامل بانک ملت نیز در سخنانی با قدردانی از مساعدت های بانک مرکزی با این بانک در زمینه توسعه ابزارهای بانکداری الکترونیکی، اظهار داشت: بانک ملت در سه دهه گذشته، مسیر خود را با ثبات طی کرده و به ویژه در یک سال اخیر با بازچیدمان در حوزه فناوری اطلاعات و دیگر بخش ها سعی کرده است تا با شتاب بیشتری، حضور نوآورانه خود را در نظام بانکی کشور تداوم ببخشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :