آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213357
تاریخ انتشار : 20 تیر 1396 11:50
تعداد بازدید : 412

بدون تیتر

ایسنا - رییس اتحادیه دارندگان تعمیرگاه و اتوسرویس و توقفگاه و پارکینگ تهران گفت: شهری به وسعت تهران فقط ۱۰۰ پارکینگ خصوصی دارد و در مجموع شرایط در این شهر به گونه ای است که افراد هیچ گونه رغبتی برای ایجاد پارکینگ های جدید ندارند.


 فارس - دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه عوارض گمرکی مانعی برای پروازهای شرکت های ایرانی به نجف نخواهد بود، گفت: مقرر شد مسوولان دیپلماتیک ایران و عراق برخی مسایل بین ایرلاین های ایرانی و فرودگاه نجف را بررسی و رفع مشکل کنند.
 تسنیم - با وجود قیمت گذاری ها همچنان بازار خودرو با حاشیه قیمتی روبه رو ست به نحوی که در حال حاضر متوسط اختلاف قیمت کارخانه با بازار خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان حدود ۳ میلیون تومان است.
 مهر - قطرایرویز اعلام کرد به رغم مخالفت جدی مدیریت شرکت آمریکایی، قطرایرویز در نظر دارد در آینده نزدیک برنامه خود را برای به دست آوردن سهم ۴/۷۵ درصدی از سهام امریکن ایرلاینز  با جدیت دنبال کند.
 ایرنا - مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) با بیان اینکه میزان تولید نفت میدان های غرب کارون تا پایان امسال به 368 هزار بشکه افزایش می یابد، گفت: تاکنون 21.5 میلیارد دلار و 50 هزار میلیارد ریال برای توسعه میدان های مشترک با عراق در غرب کارون سرمایه گذاری شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :