fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 213432
  تاریخ انتشار : 21 تیر 1396 12:16
  تعداد بازدید : 590

  صدور کارت اعتباری بین المللی ایرانی از ماه آینده

  عبدالعظیم قنبریان، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) با بیان صدور کارت اعتباری بین المللی از سوی این شرکت از ماه آتی گفت: بانک پارسیان به صورت رسمی و بدون واسطه با یک شرکت خارجی در این حوزه قرار داد منعقد کرده است.

  پککو - قنبریان افزود: کارت های اعتباری بین المللی که قرار است به زودی از سوی این شرکت برای متقاضیان صادر شود، بانام بوده و و برای دارندگان آن، امکان افزایش موجودی و مانده گیری از حساب فراهم است. 
  وی گفت: متقاضیان و دارندگان این کارت های اعتباری بین المللی از تمام امکانات دیگر کارت ها در این بخش برخوردار هستند و بدین منظور بانک پارسیان به صورت رسمی با یک شرکت خارجی معتبر در صدور کارت های اعتباری بین المللی قرارداد منعقد کرده و هیچ نهاد یا فردی دراین بین به عنوان واسطه قرار نگرفته است. 
  قنبریان یادآور شد: در مرحله اول این کارت اعتباری بین المللی به منظور خرید از پایانه های فروشگاهی و برداشت پول از دستگاه عابر بانک در ۱۷۰ کشور دنیا که این شرکت با آنها قرارداد دارد، استفاده می شود و در مرحله بعدی نیز امکان بهره برداری از خدمات اینترنتی نیز برای کاربران فراهم می شود. 
  وی همچنین با اعلام خرید ۱۵۰هزار دستگاه پایانه فروشگاهی گفت: در حدود ۷۰ درصد این دستگاه ها جایگزین و۳۰ درصد مابقی نیز به منظور نوسازی شبکه پایانه های فروشگاهی تجارت الکترونیک پارسیان بهره برداری می شود. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :