آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213478
تاریخ انتشار : 22 تیر 1396 0:41
تعداد بازدید : 858

باقری چناری همچنان مدیرعامل ایرانیان نت است

شایعه تغییر مدیرعامل شرکت ایرانیان نت تکذیب شد و محسن باقری چناری همچنان مدیرعامل این شرکت است.


فناوران - برخی رسانه ها و سایت های خبری در چند روز گذشته مدعی شدند وحید سلمان مدیرعامل شرکت ایرانیان نت شد. وحید سلمان سابقه مدیریت در دفتر طرح های جامع شبکه یکپارچه کشور و مدیرکل دفتر بررسی های اقتصادی، شرکت زیرساخت را در کارنامه خود دارد. براساس این خبر سلمان جایگزین باقری چناری مدیرعامل اسبق شرکت مخابرات استان گیلان شده است که با تاسیس شرکت ایرانیان نت برای توسعه شبکه فیبرنوری کشور در سال ۹۰ به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شد.
اما روز گذشته روابط عمومی شرکت ایرانیان نت اعلام کرد: «هفته گذشته، یک سایت خبری با استناد به شنیده ها از تغییر مدیرعامل شرکت ایرانیان نت خبر داد. اما سهامداران شرکت نسبت به این خبر واکنش نشان داده و هرگونه تغییر در مدیریت اپراتور چهارم را تا نهایی شدن موضوع سرمایه گذاری خارجی منتفی می دانند. هیات مدیره شرکت ایرانیان نت نیز موضوع خبر منتشر شده درسایت های خبری را در جلسه خود مطرح و آن را فاقد منبع صحیح خبری قلمداد کرده و به استناد تصمیمات مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ایرانیان نت و تاکید مقام عالی وزارت مبنی بر حفظ ثبات مدیریت شرکت طی مذاکره با سرمایه گذاران خارجی، تغییر مدیرعامل شرکت ایرانیان نت را صحیح ندانسته و خبر منتشره را بی اساس خواندند.»
شرکت ایرانیان نت از سال 91 پروژه فیبرنوری را آغاز کرد؛ اما به دلیل تحریم ها و نبود سرمایه گذار خارجی، عملا این پروژه متوقف شد. با این حال حمایت های وزارت ارتباطات از این شرکت ادامه یافت و این وزارتخانه اجازه نداد دیگر شرکت های FCP به پروژه فیبر نوری منازل وارد شوند.با برداشته شدن تحریم ها، امید به یافتن سرمایه گذار برای این پروژه افزایش یافت و از سال گذشته زمزمه هایی مبنی بر سرمایه گذاری MTN در شرکت ایرانیان نت شنیده شد تا بالاخره اردیبهشت ماه  این شایعه به واقعیت پیوست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :