آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213609
تاریخ انتشار : 25 تیر 1396 10:32
تعداد بازدید : 501

با دو نسخه ویژه بازدیدکنندگان و مشارکت‌کنندگان

اپلیکیشن الکامپ آماده بهره برداری شد

سامانه نمایشگاهی اپکس با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای به مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ خدمات می دهد.

 فناوران - در سامانه نمایشگاهی اپکس با دو اپلیکیشن ویژه غرفه داران و بازدیدکنندگان برای بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، خدمات یکپارچه نمایشگاهی ارایه می شود. 
در بخش بازدید کنندگان، علاقه مندان  می توانند با جستجو روی نقشه نمایشگاه، غرفه مورد نظر خود را یافته و از مسیریابی سیستم برای دسترسی آسان و سریع به هدف خود برسند.
دریافت بارکد انحصاری پس از ثبت نام و استفاده در تمامی نمایشگاه ها، دنبال کردن شرکت ها و غرفه داران در نمایشگاه های مختلف، جستجوی غرفه داران بر اساس نام، گروه کالایی یا سالن محل استقرار، نمایش محل غرفه روی نقشه و مسیریابی و هدایت به سمت آن، ارسال پیام به مشارکت کنندگان، ارایه درخواست نمایندگی، دانلود فایل های کاتالوگ و بروشور، مشاهده فهرست کالاها و خدمات مشارکت کننده، مشاهده گالری تصویری و ویدیویی مشارکت کننده، ثبت بازدید هنگام بازدید از غرفه و گزارش گیری از تعداد غرفه های حاضر در نمایشگاه و غرفه های بازدید شده از جمله خدمات اپلیکیشن ویژه بازدیدکنندگان الکامپ است. شرکت ها و غرفه داران نیز با استفاده از اپلیکیشن ویژه مشارکت کنندگان می توانند به امکاناتی چون اسکن بارکد بازدیدکننده و نمایش آنلاین و لحظه ای اطلاعات، فهرست و مشخصات بازدید کنندگان ثبت شده، نمایش روی نقشه و مسیریابی، پنل اختصاصی مدیریت پروفایل (تحت وب)، مدیریت پروفایل شرکت و مدیریت کالا و خدمات، دریافت و مشاهده پیام از کاربران، ارسال اعلان به دنبال کنندگان خودشان، دریافت و مشاهده درخواست های نمایندگی، مدیریت گالری با امکان افزدون تعداد نامحدود عکس و ویدئو و صفحه وب اختصاصی دست یابند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :