آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213948
تاریخ انتشار : 30 تیر 1396 10:50
تعداد بازدید : 932

کارپینو هیجان را به الکامپ می آورد

اپلیکیشن درخواست تاکسی کارپینو در زمان برگزاری الکامپ برنامه ای هیجان انگیز برای بازدیدکنندگان بزرگ ترین نمایشگاه فناوری کشور در نظر گرفته است.

فناوران- کارپینو که علاوه بر سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی الکامپ در فضای باز این نمایشگاه هم حضور دارد، برنامه هیجان انگیز تفریحی را برگزار خواهد کرد تا اوقات خوبی برای برگزارکنندگان فراهم کند.
بازدید و شرکت در این برنامه های هیجان انگیز برای عموم افراد آزاد است و علاقه مندان می توانند در روزهای جمعه ۳۰ تیر تا دوشنبه ۲ مردادماه، با حضور در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در بزرگراه چمران، از برنامه های هیجان انگیز و متعدد کارپینو در نمایشگاه بهره مند شوند.کارپینو برای حضور بازدیدکنندگان در الکامپ نیز تسهیلاتی در نظر گرفته و بازدیدکنندگان می توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه الکامپ (جمعه ۳۰ تیر تا دوشنبه ۲ مرداد) با نصب اپلیکیشن کارپینو و استفاده از کد elecomp، یک سفر رفت و برگشت به محل برگزاری نمایشگاه را با تخفیف ۵۰ درصدی تا سقف ۵هزار تومان داشته باشند. کارپینو اپلیکیشن درخواست تاکسی در نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۶ به صورت گسترده حضور پیدا کرده است. کارپینو در سالن ۳۸ غرفه ۴۰۱ و در دو غرفه ی بیرونی در نمایشگاه الکامپ حاضر است.
برنامه هیجان انگیز کارپینو در غرفه بیرونی این شرکت جنب سالن ۷ (روبروی سالن ۸ و ۹) برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای شرکت و تماشای این برنامه به غرفه مربوط مراجعه کنند.
در اپلیکیشن کارپینو علاوه بر انتخاب نزدیک ترین راننده، مسافران می توانند راننده مورد نظر خود را از لیست رانندگان انتخاب کنند. 
در این لیست نام و عکس راننده، امتیاز کسب شده، تعداد سفر انجام شده، مدل خودرو و فاصله راننده تا مسافر برای مسافر نمایش داده می شود تا کاربران بتوانند راننده مورد نظر خود را انتخاب کنند. 
کارپینو اپلیکیشن درخواست تاکسی است که اولین بار توانسته مجوزهای لازم برای حمل و نقل اینترنتی را از سازمان تاکسیرانی دریافت کند. البته کارپینو تمامی مجوزهای مورد نیاز از مجموعه های مرتبط از جمله معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را دریافت کرده است.
بیمه مسافر، پرداخت مالیات و کسورات قانونی توسط راننده، تاکسی تشریفات، تاکسی بانوان، تاکسی ون، انتخاب راننده از لیست، مجوز حضور تمام خودروها در طرح ترافیک و زوج و فرد، ایمنی مسافر، پیگیری سفر، ردیابی قانونی تخلفات از تاکسیرانی و مراجع قضایی و فعالیت قانونی از مزایای اصلی کارپینو است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :