آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213950
تاریخ انتشار : 30 تیر 1396 10:57
تعداد بازدید : 692

بهین تکنولوژی آل این وان های ایرانی یونیوو را به نمایش گذاشت

شرکت بهین تکنولوژی با حضور در سالن 38 نمایشگاه الکامپ 2017، آل این وان های ایرانی یونیوو(Univo)، آل این وان های لنوو و پاور بانک های روموس را به نمایش گذاشته است.

فناوران- حمید توسلی، مدیرعامل شرکت بهین تکنولوژی در این باره گفت: هدف ما از نمایش آل این وان های یونیو در الکامپ، معرفی آن به سازمان های دولتی و بانک هاست.وی افزود: سه راهکار در بخش آل این وان ها ارایه می دهیم. اولین راهکار امنیت اطلاعات سازمان های دولتی است. راهکار بعدی ارایه آل این وان های زیر یک میلیون تومان به فروشگاه هاست و همچنین استند ها و پایه هایی که آل این وان ها روی آن قرار گیرد.توسلی گفت: 21 خرداد سال جاری همزمان با بیست و پنجمین سال فعالیت شرکت، با مذاکراتی که با لنوو داشته ایم، کارخانه ای را برای تولید آل این وان های یونیوو تاسیس کردیم تا بتوانیم تولید این محصول را به سمت بومی سازی شده پیش ببریم.
وی اضافه کرد: با توجه به نام گذاری سال 1396 به عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» شرکت بهین تکنولوژی به سمت تولید خواهد رفت و انتظار می رود با حمایت سازمان های ذی صلاح در این امر بتوانیم نیاز فناوری اطلاعات کشور را در حوزه آل این وان برطرف کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :