آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213952
تاریخ انتشار : 30 تیر 1396 11:15
تعداد بازدید : 552

راه کارهای نظارتی دی-لینک ضامن آرامش در محیط کار

دانستن اینکه در زمان نبودتان، دوربین های امنیتی معتبر و با کیفیت بالا هشیارانه بر دفتر کار یا کارخانه شما نظارت می کنند، خیالی سرشار از آرامش برای تان ایجاد می کند. سرمایه گذاری بر راه کاری که با شبکه فعلی شما سازگار باشد، تجارت را به امری دل نشین بدل خواهد کرد.

30 سال حضور مقتدرانه در حوزه شبکه دی-لینک را در رأس تحولات تکنولوژی قرار داده و به امنیت فیزیکی چهره ای متفاوت بخشیده است. دی لینک گستره وسیعی از دوربین های تحت شبکه، سوئیچ ها، ذخیره سازهای ویدیویی و نرم افزارهای مدیریت ویدیویی (VMS) را ارایه می دهد، تکنولوژی هایی که در گسترش سیستم های نظارتی تحت شبکه با سازگاری، مقیاس پذیری، عملکرد و تطابق بیشتری با سایر برندها به سازمان ها کمک می کند.
هوشمندسازی یکپارچه با خدمات تخصصی دی-لینک
دی لینک خدماتی چون ارزیابی پیش از فروش، پشتیبانی نصب و خدمات پس از فروش را در جهت ارایه راه کارهایی موثر عرضه می کند. کارشناسان مجربی که نیازهای سیستم شما را تخمین زده و با نصبی ساده شما را یاری می کنند.
خدمات تخصصی شامل موارد زیر است:
•برآورد دقیق ملزومات شبکه
•راه اندازی شبکه
•ممیز امنیتی شبکه
•بررسی، برنامه ریزی، طراحی و اجرای پروژه های وایرلس
•پیاده سازی ذخیره سازهای SAN
•ارزیابی، طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارتی IP
•خدمات مشاوره برای نصب و راه اندازی
تحول در سیستم های نظارتی تحت شبکه
سیستم های نظارت ویدیویی امروزه، از تکنولوژی های آنالوگ قدیمی به سیستم های تحت شبکه با آخرین تکنولوژی روز تغییر کرده که البته در شبکه های مشابه کسب وکار که در اپلیکیشن های نرم افزار سازمانی به منظور ذخیره یا ارسال ایمیل به کار می روند نیز نفوذ پیدا کرده اند. مزایای بی شمار سیستم های نظارتی IP موجب نصب تعداد بیشتری از IP-based /CCTV شده است. یکی از این مزایا بازگشت هزینه در مدیریت سیستم های نظارتی متمرکز و به کارگیری پروتکل های استاندارد شبکه برای نظارت دینامیک کارآمدتر است.
مزایای سیستم های نظارتی IP بر آنالوگ/ CCT:
مگاپیکسل
در کل، دوربین های تحت شبکه می توانند تصاویری با کیفیت بسیار بالاتر به منظور احراز هویت از طریق تشخیص چهره ارایه دهند.
روز/شب
 دوربین های IP مجهز به اشعه مادون قرمز است که با حساسیت های نور پایین یا لنزهای automatic iris حتی در تاریک ترین راهروها، خارج از ساختمان ها و فضای پارکینگ، تصاویر را ضبط می کنند.
نصب انعطاف پذیر
دوربین های تحت شبکه با قابلیت PoE می توانند با یک منبع تغذیه و کابل شبکه به سوئیچ POE متصل شوند که امکان نصب دوربین را حتی بدون پریز برق استاندارد فراهم می کنند.
مدیریت متمرکز
مدیریت کلیه سیستم های نظارتی تحت شبکه در یک مکان و برای چندین سایت به صورت متمرکز انجام پذیرد.
ضبط جزییات باورنکردنی در تصاویر دوربین های نظارتی دی-لینک
هر سیستم دی-لینک با دوربین هایی با ویژگی های برجسته و معتبر آغاز می شوند، دوربین هایی که دارای خصوصیاتی چون پردازش ویدیویی داخلی، سنسور تشخیص حرکت و دما، کیفیت تصاویر فوق العاده و رزولوشن های مگاپیکسلی، ICR به منظور ضبط در هر روشنایی و فشرده سازی در فرمت های H.264/ MPEG-4/MJPEG به کار می روند... به دلیل اینکه محصولات دی-لینک بر اساس استاندارد صنعتی (ONVIF) ساخته شده اند، می تواند با طیف وسیعی از پلات فرم های VMS عمل کند.
اپلیکیشن ها و انواع دوربین
 دوربین های Bullet
دوربین هایی که دارای محفظه مقاوم در برابر باد و باران هستند و می توانند در محیط های بیرونی و داخلی بدون هیچ گونه سخت افزار اضافه ای استفاده شوند.
 دوربین های Cube
این دوربین ها برای کسب وکارهای کوچک و منازل طراحی شده اند و با قابلیت هایی چون رزولوشن های HD، توانایی مشاهده تصاویر حتی در تاریکی مطلق و مکالمه دوطرفه با میکروفن داخلی و اسپیکر را در اختیارتان قرار می دهد.
 دوربین های Dome
دوربین های Dome دی-لینک با طراحی زیبا و ظریف عرضه شده اند که لنز و کابل کشی برای امنیت بیشتر در محفظه ای قرار گرفته است. در دو مدل هم برای محیط های بیرونی و هم فضاهای داخلی موجودند که دوربین های مناسب فضای خارجی در برابر باد و باران مقاوم هستند.
سهولت ادغام با سوئیچ های شبکه
دی-لینک سوئیچ های شبکه امن و مطمئنی را با راه اندازی آسان و دوام بالا ارایه می دهد که عملکردی پیشرفته برای نگهداری سیستم های نظارتی تحت شبکه و اجرای آن فراهم می کند. سوئیچ های هوشمند که به منظور تشخیص دوربین های IP برنامه ریزی شده اند، به اتوماتیک کردن پروسه نصب کمک خواهند کرد. به علاوه سوئیچ های PoE هوشمند تحت وب شامل ویژگی VLAN برای راه اندازی اتوماتیک تعبیه شده اند که آن را امن کرده و ترافیک ویدیویی تحت شبکه را اولویت بندی می کند.
سوئیچ ها
سوئیچ ها قلب شبکه های مدرن هستند و دی-لینک به عنوان سردمدار بازار رنج وسیعی از این محصولات را عرضه می کند. از محصولات plug & play گرفته تا سوئیچ های هوشمند تحت وب، راه کاری سازمانی برای مدیریت آن در نظر گرفته شده است، همه برای ارایه پلات فرمی ایده آل است که بتوان سیستم نظارتی تحت شبکه قدرتمندی ایجاد کرد.
مادامی که تکنولوژی VLAN به صورت اتوماتیک ترافیک دوربین را بر ترافیک داده معمولی اولویت بندی می کند و از POE پشتیانی می شود، نصب دوربین های دی-لینک بسیار ساده خواهد بود.
ادغام اکسس پوینت های وایرلس دی-لینک و سوئیچ های مدیریتی در مکان هایی که امکان کابل کشی وجود ندارد، سیستم نظارتی با همان قدرت و اتصال از طریق LAN را در اختیارتان قرار می دهد.دی-لینک علاوه بر راه کارهای ذخیره سازی، مدیریت شبکه و محصولات امنیتی را نیز ارایه می کند که از هسته شبکه شما تا بالاترین نقطه آن را برای هر سیستم نظارتی و هر آنچه در اطراف آن است، دربر می گیرد.
ذخیره سازها
سیستم نظارت تحت شبکه حجم عظیمی از داده را تولید می کند که می توانند بر روی طیف وسیعی از دستگاه های ذخیره ساز شبکه جمع آوری شوند. طراحی هوشمندانه و مقرون به صرفه دست به دست هم داده اند تا اتصال از طریق سوئیچ های شبکه دی-لینک امکان ذخیره سازی امن و معتبری برای هر نوع سیستم نظارتی و نیاز به اشتراک داده را فراهم کند. باکس های ذخیره ساز ساده برای کاربری سریع و آسان در شبکه های کوچک طراحی شده اند درحالی که راه کارهای قدرتمندی چون iSCSI SAN می توانند در گسترش دیتاسنترها به کار روند. ذخیره سازهای یکپارچه پشتیبانی هم زمان از NAS و iSCSI را فراهم می کنند که انتخاب دیگری برای شبکه و به کارگیری از سوئیچ های وایرلس و کابلی دی-لینک است. ضبط کننده های ویدیویی از دیگر محصولات دی-لینک است که با سایر تجهیزات نظارتی تحت شبکه مانند دوربین های کنترلی و نرم افزارهای ضبط ویدیویی قابل نصب هستند.
هر آنچه شما احتیاج داشته باشید، دی-لینک راه کاری برای تامین آن در نظر گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :