آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213975
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1396 1:19
تعداد بازدید : 897

مدیر بازاریابی و تجارت بین‌الملل شرکت سامانه آریا همراه:

عرضه اپلیکیشن الکامپ، گام مثبتی در حرفه ای تر شدن نمایشگاه است

مدیر بازاریابی و تجارت بین الملل شرکت سامانه آریا همراه درباره نحوه برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و سوم گفت: انضباط و روال مطلوبی را در آماده سازی نمایشگاه امسال شاهد بودیم و در سال های اخیر روند اداری آماده‎سازی نمایشگاه بهبود یافته است.

فناوران- سید مهدی حسینی با بیان اینکه تمامی نمایشگاه های مطرح خارجی دارای اپلیکیشن راهنما برای اندروید و IOS هستند گفت: امسال برای نخستین بار اپلیکیشن اندرویید برای نمایشگاه عرضه شده که اقدام مثبتی است و در آینده لازم است اپلیکیشن iOS نیز برای نمایشگاه ارایه شود.
مدیر بازاریابی و تجارت بین الملل شرکت سامانه آریا همراه پیشنهاد کرد: بهتر است در سال های آینده برای تشویق به حضور بیشتر در نمایشگاه برای غرفه های بزرگ تر و شرکت های دارای سابقه حضور تخفیف هایی در نظر گرفته شود که این مشوق ها قطعا در پررونق تر شدن نمایشگاه موثر خواهد بود.
وی ادامه داد: برخی مشکلات فعلی نمایشگاه به ساختار نمایشگاه بین المللی تهران باز می گردد که برای مثال در تمامی نمایشگاه های تهران با مشکل هوای گرم داخل سالن ها مواجه هستیم که این مشکل به ویژه در ساعات پایانی کار نمایشگاه ها تشدید می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :