آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214026
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1396 1:52
تعداد بازدید : 571

محمد ثروتی، عضو کمیته اجرایی نمایشگاه:

برنامه های مدونی برای افزایش حضور شرکت های خارجی در الکامپ داریم

عضو کمیته اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ با بیان اینکه نمی‎توان آمار دقیقی از تعداد بازدیدکنندگان الکامپ ارایه کرد، گفت: به دلیل موقعیت فیزیکی سالن ها و فضای گسترده نمایشگاه عملا امکان آمارگیری از تعداد بازدیدکنندگان وجود ندارد.

ستاد خبری الکامپ- محمد ثروتی افزود: سیستم ثبت‎نام بازدیدکنندگان ابتدای ورودی سالن‎ها، در اختیار شرکت سهامی نمایشگاه‎های بین‎المللی است و مجری نمایشگاه نمی تواند دخالتی در روند اجرای آن داشته باشد.
وی با بیان اینکه سیستم ثبت‎نام بازدیدکنندگان در تمام نمایشگاه‎هایی که در نمایشگاه بین‎المللی برگزار می‎شود، یکی است، گفت: شرکت سهامی نمایشگاه ها با همین آماری که از ورودی سالن ها بدست می‎آورد و همچنین ارزیابی کارشناسی آن، میزان بازدیدکنندگان نمایشگاه را اعلام می‎کند که آمار دقیقی نیست.
عضو کمیته اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، همچنین در مورد تفاوت‎های نمایشگاه الکامپ امسال نسبت به سال‎های قبل گفت: با توجه به اینکه نمایشگاه امسال 7 تا 8 ماه بعد از نمایشگاه قبلی برگزار شد و تاریخ آن به تابستان تغییر کرد، انتظار یک تغییر را داشتیم، اما این تغییر با حضور چشمگیر بازدیدکنندگان و شرکت‎کنندگان مثبت شد.
وی افزود: با وجود گرمای هوا، اما نمایشگاه بسیار شلوغ است و همانطور که پیش از این اعلام کرده‎ایم، 70 درصد نسبت به الکامپ 22 رشد داشته است. ثروتی با اشاره به استقبال شرکت‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از نمایشگاه الکامپ گفت: نمایشگاه الکامپ مهم‎ترین رویداد صنفICT است و برای شرکت‎ها از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل برخی از شرکت‎کنندگان یک سال کاری برای حضور در نمایشگاه برنامه‎ریزی می‎کنند تا بتوانند مخاطبان خود را جذب کنند.
وی در مورد دسترسی برگزار کننده به اطلاعات تجاری شرکت‎کنندگان در ایام نمایشگاه، گفت: اینکه بخواهیم اطلاعات شرکت‎ها را در ایام نمایشگاه از نظر تعداد بازدیدکنندگان و مذاکراتی که صورت گرفته بدست آوریم، به هیچ وجه رایج و لازم نیست و در هیچ نمایشگاهی صورت نمی‎گیرد.
ثروتی در مورد مجوز نمایشگاه الکامپ 94 گفت: رایزنی‎ها در این خصوص انجام شده است و با توجه به رضایت کلی، جزیی و دقیقی که از عملکرد سازمان نظام صنفی رایانه ای در برگزاری الکامپ وجود دارد، به احتمال بسیار زیاد نمایشگاه توسط سازمان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه الکامپ سال‎های آتی نیز تیرماه برگزار خواهد شد، گفت: امسال به دلیل فرصت کمی که وجود داشت، تکلیف حضور خارجی‎ها مشخص نبود، اما برنامه‎های مشخص و مدونی برای حضور خارجی‎ها در نمایشگاه سال آینده داریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :