آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214036
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1396 2:12
تعداد بازدید : 507

با رویکرد اینترنت چیزها

الکامپ ترندز نخستین بار در الکامپ برپا شد

عضو کمیته اجرایی نمایشگاه یکی از مهم‎ترین ویژگی های نمایشگاه امسال را برگزاری الکامپ ترندز و بررسی آینده فناوری اطلاعات در این بخش دانست.

ستاد خبری - رضا حیدری عضو کمیته اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ گفت: ما همیشه مراسم افتتتاحیه داشتیم ولی امسال تصمیم گرفتیم برای ذخیره وقت غرفه داران و همچنین بالا بردن راندمان بازدید مسوولان تنها به همین بریدن رمان بسنده کنیم، ما در سال های قبل متوجه شدیم که غرفه داران بیشتر خواهان وقت بیشتر و فرصت صحبت رودرو با مسوولان و بازدیدکنندگان هستند و لذا ما هم تصمیم گرفتیم به نظر آنها احترام گذاشته و به جای اینکه غرفه داران برای مراسم حضور داشته باشند این ما و مسوولان باشیم که خدمت غرفه داران برسیم. وی گفت: امسال شاهد برپایی پاویون های استانی در نمایشگاه هستیم تا استان ها نیز برای نشان دادن توانمندی های خود در حوزه فاوا، فضای مناسبی داشته باشند.
حیدری ادامه داد: امسال بخش الکامپ ترندز برای نخستین بار راه اندازی شد. رویکرد امسال این بخش اینترنت چیزها بود و کارگاه هایی در نیز این زمینه به صورت روزانه برگزار شد. لذا با توجه به استقبالی که از این بخش شده است، در سال های آینده الکامپ ترندز با قدرت بیشتری برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :