آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214093
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1396 11:2
تعداد بازدید : 995

مدیرعامل مبین‌نت در الکامپ وعده داد:

تعویض مودم های وایمکس مبین نت باTD LTE تا پایان سال

مبین نت در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ امسال اعلام کرد: تلاش می کند که تا پایان سال همه مودم های وایمکس را با سرویس TDLTE جایگزین کند.

فناوران - حسین ریاضی، مدیرعامل شرکت مبین نت در نشست خبری در خلال برگزاری بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ گفت:  یک سال پیش سرویس TD LTE از طرف مبین نت رونمایی شد و 14 شهر کشور تحت پوشش این شبکه قرار گرفت و قرار است ظرفیت این شبکه تا ۳۰ برابر افزایش یابد. 
به گفته وی، در شبکه TD LTE، به دلیل ظرفیت زیادی که دارد مشترکان بیشتری خواهد داشت و قرار است سرعت این سرویس از ۴ تا ۴۰ مگابیت باشد. 
وی افزود: مبین نت مشترکان سازمانی زیادی دارد و به اغلب بانک ها و سازمان های با اهمیتی که ارتباط دیتا برایشان حیاتی است، سرویس ارایه می کند. 
بر اساس این گزارش هم اکنون ۹۰۰ هزار مشترک از وایمکس مبین نت استفاده می کنند و قرار است سطح سرویس این مشترکان افزایش پیدا کند و تا سال آینده به TD LTE ارتقا یابد. به این ترتیب همه شهرهای تحت پوشش سرویس TD LTE قرار می گیرند. 
حسین ریاضی اعلام کرد: طبق نظر رگولاتوری، اپراتورهای ارایه دهنده سرویس های اینترنت  می توانند ۶ بار در سال تعرفه های تشویقی داشته باشند و مبین نت طرح های جذاب تری برای تابستان در نظر دارد تا این فناوری را با سرعت بالا ارایه دهد.
مدیرعامل مبین نت درخصوص دیگر محصولات این شرکت نیز گفت: با توجه به نیاز فناوری TD-LTE به زیرساخت به روز مبین نت شروع به ایجاد یک مرکز داده جدید کرد و با همین کار امکان ارایه خدمات میزبانی و اجاره فضای فیزیکی را برای کسب و کارهای مختلف به وجود آورد. 
ریاضی افزود: درکنار TD-LTE و وایمکس که دو محصول با قابلیت ارایه اینترنت پرسرعت ثابت بی سیم هستند، مبین نت در حوزه ارایه خدمات ارتباطی بی سیم و پهنای باند اختصاصی به سازمان های گوناگون گام های مهمی را برداشته است. وی ادامه داد: اتصال بیش از ده هزار شعبه بانکی از طریق شبکه سراسری مبین نت خود گواه امنیت، پایداری و سرعت بالای شبکه مبین نت است.
مدیرعامل مبین نت گفت: با توجه به ارتقای سرویس به TD LTE، سیاست قیمت گذاری تغییر چندانی نخواهد داشت. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :