آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214101
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1396 11:14
تعداد بازدید : 668

عضو کمیته اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ:

برنامه ریزی برای الکامپ 24 آغاز شد

عضو کمیته اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ گفت: با توجه به اینکه از هم اکنون مدیریت نمایشگاه سال آینده به سازمان نظام صنفی رایانه ای سپرده شده است، می توان زمینه حضور هرچه بیشتر شرکت های خارجی و سخت افزاری را فراهم کرد.

فناوران - محمد ثروتی افزود: برای سال آینده حتما سالن استارت آپ ها و سالن دولت الکترونیکی با قوت و شکل بهتری برپا خواهند شد. وی با بیان اینکه سه سال سازمان نصر کشور الکامپ را برگزار کرده و این موضوع به خوبی جا افتاده است، گفت: الکامپ بیست و چهارم فرصتی طلایی است تا کارهای بزرگ تری در این نمایشگاه صورت گیرد و ما از هم اکنون برای این موضوع در حال برنامه ریزی و تلاش هستیم.
عضو کمیته اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، همچنین درباره تفاوت‎های نمایشگاه الکامپ امسال نسبت به سال‎های قبل گفت: با توجه به اینکه نمایشگاه امسال چند ماه بعد از نمایشگاه قبلی برگزار شد و تاریخ آن به تابستان تغییر کرد، انتظار اولیه مان این بود که نمایشگاه با اندکی افت مواجه شود اما حضور چشم گیر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان نشان داد الکامپ در مسیر درستی برای توسعه و پیشرفت قرار دارد.
ثروتی با بیان استقبال شرکت‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از نمایشگاه الکامپ گفت: نمایشگاه الکامپ مهم‎ترین رویداد صنفICT  است و برای شرکت‎ها از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل برخی از شرکت‎کنندگان یک سال کاری برای حضور در نمایشگاه برنامه‎ریزی می‎کنند تا بتوانند مخاطبان خود را جذب کنند.
وی با بیان اینکه الکامپ سال آینده نیز تیرماه برگزار خواهد شد، گفت: برنامه های مشخصی برای حضور خارجی ها در نمایشگاه داریم.
ثروتی ادامه داد: با توجه به اینکه یک سال زمان تا الکامپ سال آینده داریم، می توان با مذاکره با شرکت سهامی نمایشگاه ها، مشکل ارزی ریالی را هم حل کرد تا زمینه حضور شرکت های سخت افزاری نیز بیش از پیش در الکامپ فراهم آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :