آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214162
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396 10:36
تعداد بازدید : 737

افزایش سرمایه ۶۵ میلیارد تومانی همکاران سیستم تصویب شد

مجمع عمومی فوق العاده همکاران سیستم در سالن کنفرانس دفتر مرکزی شرکت برگزار و تصویب افزایش سرمایه ۶۵۰ میلیارد ریالی این شرکت در سه مرحله طی دو سال از محل سود انباشته تصویب شد.


فناوران- مهدی امیری، مدیرعامل همکاران سیستم در این مجمع، به بیان خلاصه ای از عملکرد همکاران سیستم از زمان ورود به بازار سرمایه پرداخت و با اشاره به افزایش سرمایه در سال های ۹۲، ۹۳، ۹۴ و ۹۵، اقدامات انجام شده در این سال ها را نیز تشریح کرد.
به گفته امیری، افزایش سرمایه در این ۴ سال، زمینه ساز توسعه همکاران سیستم در زمینه ها ی مختلف عرضه محصولات، ارائه خدمات و فعالیت های زیرساختی شده است. به گفته وی، تاسیس مرکز خدمات پشتیبانی پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی و توسعه فیزیکی شرکت های منطقه ای از نمونه اقدام های توسعه ای همکاران سیستم در سال های گذشته بوده و در زمینه عرضه محصولات و فناوری های جدید نیز همکاران سیستم موفق شده است که علاوه بر تکمیل سبد محصولی راهکاران، با فراهم آوردن زیرساخت های فناوری رایانش ابری، نخستین ERP بر بستر ابر را با نام «راهکاران ابری» به بازار عرضه کند.
امیری در ادامه با اعلام تصویب پیشنهاد افزایش سرمایه در سازمان بورس، اهداف توسعه ای شرکت در سه سال آینده را برشمرد و افزود: تمرکز بر مدیریت پروژه های بزرگ، ارتقای سیستم های مشتریان به راهکاران، توسعه فروش راهکاران ابری و مشارکت با شرکت های بین المللی مهم ترین اهداف توسعه ای شرکت در سال جاری هستند. 
مدیرعامل همکاران سیستم افزود: از محل افزایش سرمایه، افزایش ظرفیت تولید و توسعه محصولات، ارتقای کیفیت خدمات به مشتریان، حفظ و قدرت بخشیدن به جایگاه همکاران سیستم در رهبری صنعت نرم افزار کشور و بهبود زیرساخت های شرکت های زیرمجموعه نیز با قوت دنبال خواهد شد.
در ادامه جلسه مجمع عمومی فوق العاده نیز پیشنهاد افزایش سرمایه به مبلغ ۶۵۰ میلیارد ریال از محل سود انباشته در سه مرحله طی دو سال مطرح شد که این پیشنهاد با اکثریت آرا به تصویب رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :