آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214176
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396 11:19
تعداد بازدید : 794

نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» عرضه شد

نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» با امکانات تازه رونمایی شد که می توان مهم ترین آنها را امکان انتقال وجه از بانک های مختلف به همه کارت های عضو شتاب دانست.

ارتباط فردا - دارندگان اپلیکیشن «همراه کارت» با استفاده از نسخه جدید می توانند از مبدا بانك های آينده، ملي، كشاورزي، انصار، پست بانک و سرمایه به کلیه کارت های بانکی عضو شتاب عملیات انتقال وجه را انجام دهند. بدین ترتیب بیش از ۶۷ میلیون کارت عضو شتاب اکنون می توانند در شبکه «همراه کارت» ثبت شوند. یکی دیگر از امکانات این نسخه جدید، امکان ورود به قسمت تنظیمات اپلیکیشن با استفاده از اثرانگشت است که ضمن افزایش ایمنی، سرعت در کار را بسیار ارتقا می دهد. 
تجربه کاربری بالای این اپلیکیشن و عدم نیاز به مراجعه به شعبه برای استفاده از آن، از اصلی ترین مزیت های رقابتی «همراه کارت» است. تراکنش های انتقال وجه انجام شده در اپلیکیشن «همراه کارت» پس از ارایه نسخه جدید به زودی به ۲۵ میلیون تراکنش خواهد رسید. 
بر اساس این گزارش شرکت «تجارت الکترونیکی ارتباط فردا» به زودی نسخه دیگری از «همراه کارت» ارایه خواهد کرد که خدمات كيف پول الکترونیکی به آن اضافه شده و به گونه ای خواهد بود که با شرایط جدید پرداخت الکترونیکی کشور سازگار باشد. «همراه کارت»، جدیدترین محصول خدمات بانکداری الکترونیکی است که از آن می توان در گوشی های تلفن همراه و تبلت های هوشمند با سیستم عامل های Android و iOS استفاده کرد. این اپلیکیشن را می توانید از گوگل پلی دانلود کنید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :