آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214179
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396 11:23
تعداد بازدید : 744

مدیرعامل بانک ملی:

شبکه اجتماعی «بله» مسیر بانکداری نوین را هموار کرد

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: نرم افزار «بله» که امکان پرداخت و درخواست پول را در داخل و خارج از کشور روی شبکه اجتماعی فراهم کرد، راه دگرگونی بانکداری نوین را هموار کرد.

ایرنا - محمدرضا حسین زاده گفت: نرم افزار (اپلیکیشن) ایرانی پرداخت و درخواست پول از طریق شبکه اجتماعی موسوم به «بله» در بیست وسومین نمایشگاه بین المللی الکامپ در تهران آغاز به کار کرد. به کمک این شبکه اجتماعی علاوه بر انجام عملیات بانکی و پرداخت و در خواست پول ، امکان گفت و گو، ارسال فیلم و عکس همچون شبکه اجتماعی تلگرام وجود دارد. 
حسین زاده اظهار داشت: با بهره برداری از شبکه اجتماعی «بله» مردم می توانند عملیات پرداخت و درخواست پول را در خارج از کشور از طریق این نرم افزار موبایلی به راحتی انجام دهند و این امکان فراهم شده است تا مردم به آسانی بتوانند پرداخت عوارض خروج از کشور و جرایم رانندگی را بدون حضور در محل و از طریق نرم افزار موبایلی انجام دهند. مدیر عامل بانک ملی گفت: سرمایه گذاری و برنامه ریزی در حوزه فناوری اطلاعات و نوآوری های بانکداری نوین از برنامه ها و اهداف بزرگ بانک ملی است و امیدوارم با ظرفیت ها و توانمندی های گروه داده ورزی سداد شاهد پیشرفت های چشمگیر و روزآمد در این حوزه باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :