آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214211
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1396 9:43
تعداد بازدید : 1415

«خاله قزی» روی PS4 عرضه می شود

مدیرعامل استودیو بازی سازی آنو اعلام کرد: امضای قرارداد نشر بین المللی بازی «خاله قزی» با ناشری اسپانیایی بسته شد.

فناوران - مصطفی کیوانیان با بیان این که این قرارداد حاصل حضور در نمایشگاه گیمزکام سال گذشته با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای است گفت: در این نمایشگاه با ناشر اسپانیانی صحبت های خوبی انجام شد و آن ها از بازی ما خوششان آمد. پس از آن و در یک سال گذشته به صورت ایمیلی و اسکایپی با آن ها در تماس بودیم تا به مرحله عقد قرارداد برسیم.
وی درباره قرارداد توضیح داد: از قراردادی که امضا شده بسیار راضی هستیم. شرایط بسیار خوبی در قرارداد وجود دارد و بسیاری از کارها نیز برعهده آن هاست. به طور مثال تمام امور پورت کردن بازی، هزینه های لوکالایز و غیره را آن ها متقبل شده اند.
کیوانیان افزود: پیش بینی ما این است که این بازی می تواند در اروپا و امریکا به تعداد دانلود قابل قبولی برسد و ما نیز امیدواریم به این هدف برسیم. زمان انتشار هنوز معلوم نیست ولی ماباید تا پایان شهریور پروژه را برای انتشار آماده کنیم.
سازنده بازی «خاله قزی» درباره آینده همکاری با این ناشر گفت: این ناشر در ساخت بازی خاله قزی 2 به صورت مستقیم حضور خواهد داشت و سرمایه گذاری خواهد کرد. خاله قزی در ابتدا به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد و بعد اگر به تعداد دانلود قابل قبولی برسد به صورت فیزیکی نیز منتشر می شود. اما هنوز برای صحبت درباره آن زود است.
براساس این گزارش بازی خاله قزی داستان روستایی را روایت می کند که روزی تمام بچه های آن توسط نیرویی شر ناپدید می شوند. حال بازیکن در نقش خاله قزی 119 ساله برای یافتن آن ها پا به سفری طولانی و پرخطر می گذارد که در آن با حوادث و اتفاقات عجیبی
 روبه رو می شود.
سبک بازی خاله قزی، پلتفرمر (سکو بازی) است و بازیکن علاوه بر رد کردن موانع باید با دشمنان متنوعی در مسیر خود مبارزه کند و از موانع و تله های سر راه جان سالم به در ببرد. همچنین بازی تشکیل شده است از مراحلی متنوع هم از لحاظ گیم پلی و هم از لحاظ گرافیک. این بازی پیشتر روی کنسول PC عرضه شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :